Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Млинок лабораторний ЛЗМ-1

2 160,00 грн

Млинок лабораторний ЛЗМ-1

2 160,00 грн

Млинок лабораторний ЛЗМ-1 призначений для подрібнення лабораторних проб зерна сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки з метою підготовки для подальшого визначення показників якості зерна. ЛЗМ-1 застосовується у лабораторіях хлібоприймальних, борошномельних і зернопереробних підприємствах, олієекстракційних заводах в системі сільського господарства та інших організаціях, які займаються оцінкою якості сільськогосподарських культур і продуктів їх переробки. Використовується млин при підготовці проб для визначення вологості, олійності, а також інших показників, при визначенні яких потрібно подрібнення продукту без втрати вологи і з підвищеною жирністю.

SKU: 03435. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності млинок лабораторний ЛЗМ-1. У нас можна купити млинок лабораторний ЛЗМ-1 за доступною ціною. Млинок лабораторний ЛЗМ-1 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна млинка лабораторного ЛЗМ-1 Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна млинка лабораторного ЛЗМ-1 також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі млинків лабораторних ЛЗМ-1 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.
Млин ЛЗМ-1 складається з колекторного двигуна, змонтованого в пластмасовому корпусі, зі встановленим у верхній частині стаканом. Стакан містить змонтований на валу електродвигуна сталевий ніж і закривається кришкою, утворюючи камеру подрібнення. Млин забезпечений вмикачем клавішного типу, а також електрокабелем з вилкою для підключення до електромережі.

Час подрібнення наважки вагою 30 г 30…50 с
Допустима кількість подрібнень в годину 10
Маса продукту, що подрібнюється 20…50 г
Розмір продукту, що подрібнюється Не більше 12 мм
Ємність стакану 250 мл
Частота обертів подрібненого органу 10000 об/хв
Потужність двигуна 330 Вт
Живлення (однофазна сітка) 220/50 В/Гц
Рівень шуму 65…70 дБ
Габаритні розміри (висота х діаметр) 210 х 90 мм
Маса 1,5 кг

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

Залишіть відгук до товару “Млинок лабораторний ЛЗМ-1”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Млинок лабораторний ЛЗМ-1 за вигідною ціною, також замовити Млинок лабораторний ЛЗМ-1 з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product