Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product
Оксид міді (ІІ) (окис міді (ІІ))

450,00 грн

Оксид міді (ІІ) (окис міді (ІІ))

450,00 грн (ціна за 1 кг)

Оксид міді (II) (окис міді (ІІ)) – вищий оксид двовалентної міді з ледве вираженими амфотерними властивостями з домінуванням основних, цілком стійкий у стандартних умовах. Йому відповідає дуже слабка основа – гідроксид міді (II).

SKU: 07376. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності окис міді (ІІ). У нас можна купити оксид міді (ІІ) за доступною ціною. Оксид міді (ІІ) має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку окису міді (ІІ) по всій території України.  При купівлі оксиду міді (ІІ) оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

На вигляд – чорна порошкоподібна маса, що складається з кристалічних структур моноклінної сингонії. У воді не розчиняється і на неї ніяк не реагує. У водних розчинах нітриду водню формує гідроокис тетраамінміді (II). З розведеними кислотами без труднощів вступає в реакції, в результаті яких утворюються солі та вода. Сплавлення з лужними сполуками дає купрати. Для відновлення до металевої міді застосовуються такі речовини і матеріали: водень, монооксид вуглецю, вугілля, аміак, активні метали.

Молярна маса – 79,545 г/моль, густина – 6,31 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 1447 °C (під тиском О), t розкладання – 1100 °C (з формуванням геміоксиду міді, мідь + кисень). Формула – CuO.

У природному середовищі ця речовина перебуває у вигляді чорного мінералу теноріту. Отримання її можливе такими способами:

– прожарювання гідроксиду міді (II)/її нітрату або карбонату при t 200 °С;

– нагрівання металевої міді на повітрі при t менше 1100 °C;

– окислення металевої міді в повітряному середовищі при t 400-500 °С;

– нагрівання малахіту.

Застосування оксиду міді (II)

Ця субстанція надає різним матеріалам синього і зеленого забарвлення, і саме ця її властивість (роль пігменту) використовується в різних сферах промисловості: скляній, порцеляновій тощо. Так, з її допомогою в зелений і синій колір фарбують, зокрема, скло та емаль, порцеляну і кераміку. Застосовують окис міді і при виготовленні мідно-рубінового скла.

У масштабах лабораторії цей матеріал використовують для визначення у речовин відновлювальних властивостей, виступає також оксидним каталізатором. Крім того, він відновлює окис до міді металевої, в процесі чого чорне забарвлення замінюється рожевим.

Як окислювач його вносять до шихти печей. А в гальванотехніці задіюють при виготовленні електролітів.

Оксид міді (II) і безпека

Маючи справу з цією сполукою, потрібно пам’ятати про її токсичність (2-й клас небезпеки), пожежо- та вибухонебезпечність. Вона може призвести до подразнень шкіри, слизових, органів дихання і шлунково-кишкового тракту. Постійний вплив на організм може стати причиною порушень у функціонуванні ЦНС, печінки і нирок.

Максимально допустима концентрація в повітряному просторі робочої зони – 0,5 мг/м3, разово – 1 мг/м3.

Для роботи використовуйте ЗІЗ (спецодяг, рукавички, окуляри, респіратор) та дотримуйтеся особистої гігієни. Уникайте потрапляння цього реактиву на шкіру і всередину організму. Якщо передбачається застосування горючих газів, дотримуйтеся правил протипожежної безпеки.

Зберігати цю речовину потрібно в сухому, добре провітрюваному приміщенні в упакуванні виробника.

Гарантійний термін придатності – 24 місяці від дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити гуртом оксид міді (ІІ), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на окис міді (ІІ), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Поки немає жодного відгуку

Залишити відгук

оксид міді купити

Залишіть відгук до товару “Оксид міді (ІІ) (окис міді (ІІ))”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Оксид міді (ІІ) (окис міді (ІІ)) за вигідною ціною, також замовити Оксид міді (ІІ) (окис міді (ІІ)) з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Generic selectors
Точні входження
Пошук у назві
Шукати за змістом
Шукати в публікаціях
Шукати на сторінках
product