Пошук
Хлорид міді (ІІ) (мідь (ІІ) хлориста)

360.00 грн

Хлорид міді (ІІ) (мідь (ІІ) хлориста)

360.00 грн (ціна за 1 кг)

Мідь (II) хлориста (хлорид міді (II), дихлорид міді, мідь хлориста/двохлориста) – тверда бінарна хім. речовина неорганічної етимології, сполука купруму і хлору з класу галогенідів і солей (може позиціонуватися як сіль хлористоводневої кислоти та міді).

Артикул: 05782. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності мідь (ІІ) хлориста . У нас можна купити хлорид міді (ІІ) за доступною ціною. Мідь (ІІ) хлориста має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна хлориду міді (ІІ) Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку міді (ІІ) хлористої по всій території України.  При купівлі хлориду міді (ІІ) оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

На вигляд це – жовто-брунатні/темно-бурі моноклінні кристалічні структури. Ця речовина токсична, добре розчиняється у воді (77 г/100 мл), етиловому (53 г/100 мл) і метиловому (68 г/100 мл) спиртах, а також в диметилкетоні. Без зайвих труднощів піддається відновленню до Cu1+ і Сu. Формує кристалогідрати типу CuCl2•nH2O (конкретний склад залежить від температурних показників процесу).

Молярна маса – 134,452 г/моль, густина – 3,386 г/см³. Термовластивості: t плавлення – 498 °C, t кипіння – 993 °C, ентальпія формування – 215 кДж/моль. Формула – CuCl2.

Знаходження в природі та синтез. У природних умовах цю субстанцію можна зустріти як рідкісний мінерал синього кольору ернохальцит.

У пром. масштабах її отримання можливе кількома способами:

– хлорування моносульфіду міді;

– хлорувальний випал.

Лабораторні методи передбачають взаємодію:

– металевого купруму і хлору;

– окису міді (II)/гідроксиду міді (II)/вуглекислої міді та хлористого водню;

– Cu і царської горілки (розчинення першого у другій).

Застосування. Серед основних процесів, у яких використовують дихлорид міді: покриття металів міддю, крекінг (виступає каталізатором), декарбоксилювання, забарвлення текстилю (як протрава).

Якщо Вам потрібно купити гуртом мідь (ІІ) хлористу, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на хлорид міді (ІІ), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

хлорид міді

Залишіть відгук до товару “Хлорид міді (ІІ) (мідь (ІІ) хлориста)”