Пошук
Хлорид міді (ІІ) (мідь (ІІ) хлориста)

360.00 грн

Хлорид міді (ІІ) (мідь (ІІ) хлориста)

360.00 грн (ціна за 1 кг)

Мідь (II) хлориста (хлорид міді (II), дихлорид міді, мідь хлориста/двохлориста) – тверда бінарна хім. речовина неорганічної етимології, сполука купруму і хлору з класу галогенідів і солей (може позиціонуватися як сіль хлористоводневої кислоти та міді).

Артикул: 05782. Категорія: .

Якщо вам знадобилося купити хлорид міді – тверду хімічну речовину, що належить до групи галоїдів… Якщо ви шукаєте постачальника, який забезпечить високу якість продукту, зможе поставляти великі партії та запропонує доступну ціну… Відповідь на запитання, де купити – однозначна: в інтернет-магазині «Система Оптимум».

Купити хлорид міді в Україні

Хлориста мідь сьогодні доступна для придбання у різних компаній. Ринок хім. реактивів багатий різноплановими пропозиціями. Але, на жаль, не всі вони варті уваги. Хтось продає хлорид міді оптом за роздрібною вартістю. А та, ясна річ, вища, ніж хотілося б. Інші компанії не приділяють належної уваги якості продукції, а відтак її характеристики, хімічні властивості не відповідають необхідним. Взагалі нюансів – маса, але ж не хочеться заплатити гроші даремно. Тому варто вибирати, передусім, не товар, а підприємство, яке його пропонує. Якщо компанія надійна і добре зарекомендувала себе, ймовірність купити те, що потрібно, та ще й недорого, максимізується.

Замовити в інтернет-магазині «Система Оптимум»

Якщо ви зупините вибір на пропозиції ПП «Система Оптимум» – не прогадаєте. До нас звертаються, щоб купити мідь хлористу в будь-яких обсягах, позаяк на складах ця речовина постійно в наявності у великих кількостях. Але це лише одна з переваг, гарантованих нашим підприємством. З інших, зокрема, слід згадати такі:

  • висока якість продукції, що підтверджується сертифікатом;
  • доступні ціни на партії різних обсягів з можливістю отримання знижки в індивідуальному порядку при великооптовому замовленні;
  • комфортні умови придбання + кваліфіковане консультування;
  • швидка доставка по всій Україні власним автомобільним транспортом компанії або за допомогою перевізників;
  • можливість оплатити замовлення зручним для вас способом, за погодженням з менеджером.

Ми не один рік активно працюємо на ринку хім. речовин України, реалізуємо товари на великий і дрібний опт для підприємств різного спрямування. Не завищуємо вартість товарів і уважно стежимо за якісним рівнем. Все для того, щоб кожен клієнт залишився по максимуму задоволений співпрацею і за необхідності замовити будь-які хімічні речовини (ті самі або інші), звертався до нас повторно. Економія вашого часу на пошуку нових постачальників – ще одна з переваг, які забезпечуються нашою компанією. Звертайтеся!

Хімічні властивості та застосування

Мідь (II) хлориста, що також називається хлоридом міді (II), дихлоридом міді і міддю хлорною/двохлористою – це тверда хімічна р-на неорганічного походження, сильно гігроскопічна. Подвійна сполука міді та хлору, яка здатна виступати як сіль хлористоводневої к-ти і Cu.

Фізичні та хімічні властивості цього неорганічного реактиву досить цікаві. Зовні це кристалічна маса небесного/зеленуватого кольору. Решітка кристалів – моноклінна. Розчинність у воді – висока (77 г/100 мл). Це ж стосується і етилового, метилового спиртів: розчинення в першому – 53 г, а в другому – 68 г на 100 мл. Розчиняється і в ацетоні. З легкістю відновлюється до Cu1+ і Сu. Приводить до появи кристалогідратів типу CuCl2•nH2O (яким саме буде склад, залежить від t процедури).

Молярна маса – 134,45 г/моль, густина – 3,386 г/см³. Термовластивості: t плавл. – 498 °C, t кип. – 993 °C. Формула – CuCl2.

Замовити матеріал з такими характеристиками – дуже добре, але при роботі з ним важливо враховувати його токсичність.

В яких природних джерелах міститься зазначена речовина і як отримати її в промислових масштабах й в умовах лабораторії? У природному середовищі зустрічається у вигляді досить рідкісного мінералу ернохальциту, що має характерне сапфірове забарвлення.

Пром. синтез здійснюється, як правило, хлоруванням сульфіду міді (II) або ж шляхом хлорвипалу.

Лабораторне отримання можливе під час реакцій між:

  • металевим купрумом і хлором;
  • окисом міді (II)/гідроокисом міді (II)/вуглекислою міддю і хлороводнем;
  • Cu і царською горілкою (перший із зазначених учасників взаємодії розчиняють у другому).

Застосування. Купити мідь хлористу недорого може знадобитися для декількох різнопланових процесів. Зокрема нею покривають метали, здійснюють їх обміднення. У нафтопереробці вона виступає каталізатором крекінгу. У текстильній галузі служить популярною в фарбуванні тканин протравою. Також задіюється в створенні основного хлориду Сu, декарбоксилюванні, очищенні ацетилену від домішок, окислювально-відновних органічних реакціях, целюлозовиробництві та ін. У промисловості та лабораторіях служить каталізатором окислення киснем. Раніше великі обсяги хлору отримували каталітичним окисленням хлороводню. Ця реакція зворотна, тому реалізується не повною мірою (конверсія за один підхід дорівнює приблизно 80 %). Крім того, цій сполуці характерне застосування в медицині.

Щоб у кожному із зазначених вище напрямків ця сіль добре справлялася з покладеними на неї завданнями, важливо купити мідь (ІІ) хлористу в бездоганній якості. Щоб покупка не стала непосильною, потрібно знайти постачальника, який пропонує доступні ціни. Ну а щоб убезпечити себе при роботі з речовиною, що розглядається, (пам’ятаємо – вона токсична), необхідно дотримуватися правил безпеки і використовувати ЗІЗ. Лабораторія повинна бути обладнана припливно-витяжною вентиляцією. Працювати слід у витяжній шафі.

Ціни від виробника

Хочете купити хлорид міді з вигодою? Одна з найкращих пропозицій в цьому плані – у компанії «Система Оптимум». Ми не те, що не завищуємо ціни, ми ще й надаємо персональні знижки при великих замовленнях. Кінцева вартість залежить від обсягів, які купуються: що більша партія, то дешевше виходить кожен кілограм. Але скільки б речовини вам не знадобилося, можете бути впевнені: купити у нас найбільш вигідно! Якісно і недорого – один з основних принципів нашої роботи.

Щоб замовити мідь (ІІ) хлористу на опт просто зараз, зв’яжіться з менеджером нашої компанії телефоном або напишіть листа на електронну пошту. Який із способів зв’язку ви б не обрали, в будь-якому випадку заявка буде опрацьована оперативно. Якісні параметри, комфорт придбання і ціна хлориду міді порадують обов’язково!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

хлорид міді

Залишіть відгук до товару “Хлорид міді (ІІ) (мідь (ІІ) хлориста)”

ОПТ

В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Хлорид міді (ІІ) (мідь (ІІ) хлориста) за вигідною ціною, також замовити Хлорид міді (ІІ) (мідь (ІІ) хлориста) сдоставкою по Україні. Система Оптимум це прийнятні ціни і якісний товар і професійне обслуговування