Пошук
Метиловий фіолетовий (метилвіолет)

480.00 грн

Метиловий фіолетовий (метилвіолет)

480.00 грн (ціна за 1 кг)

Метиловий фіолетовий (метилвіолет)– це популярний органічний барвник з хімічною формулою C24H28N3Cl та температурою плавлення 137°С. Завдяки своїм унікальним властивостям цей органічний барвник використовується у найрізноманітніших сферах людської діяльності.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності метиловий фіолетовий. У нас можна купити метиловий фіолетовий за доступною ціною. Метиловий фіолетовий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна метилового фіолетового Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку метилового фіолетового по всій території України. Ціна метилового фіолетового також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі метилового фіолетового оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.метиловий фіолетовий гурт

Застосування метилового фіолетового

Метиловий фіолетовий (метилвіолет) активно застосовується у канцелярській галузі. Завдяки метилвіолету відбувається виготовлення різноманітних чорнил, а також забарвлюються стрічки друкарських машин. Крім того, метиловий фіолетовий використовується для забарвлення мікроорганізмів, згідно з відомим методом Грама.

У аналітичній хімії метилвіолет використовується для точного визначення певних іонів. Дана субстанція не тільки застосовується у лабораторних умовах, але й для практичного забарвлення різних тканин. Метиловий фіолетовий є безпечною речовиною з широким спектром дії, однак у швейній галузі є певні обмеження щодо фарбування таких тканин, як шовк або шерсть.

Умови приготування робочих розчинів індикатора метилового фіолетового

Одним з найбільш відомих способів використання метилвіолету є приготування розчину з pH переходом від 0,13 до 0,5. У цьому випадку зміна кольору розчину буде коливатися від жовтого до зеленого. В інтервалі pH від 1 до 1,5 спостерігається зміна забарвлення із зеленого на синє. У випадку, коли інтервал pH переходу становить від 2 до 3, кольорова гама робочого розчину буде варіювати від синього до фіолетового кольору.

Якщо Вам потрібно купити оптом метиловий фіолетовий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метиловий фіолетовий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

мішок 25 кг, фасування 1 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

метиловый фиолетовый

Залишіть відгук до товару “Метиловий фіолетовий (метилвіолет)”