Пошук
Метиленовий синій (метиленовий блакитний), с/р

1920.00 грн

метиленовый синий
metylen_syniy

Метиленовий синій (метиленовий блакитний), с/р

1920.00 грн (ціна за 1 кг)

Метиленовий синій – синтетичний барвник. Цей реактив є порошком синього кольору. Розфасовується, зазвичай, по 1кг в пластикові контейнери, які вкладають у картонні коробки.

Артикул: 03556. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності метиленовий синій. У нас можна купити метиленовий синій за доступною ціною. Метиленовий синій має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна метиленового синього Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку метиленового синього по всій території України. Ціна метиленового синього також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі метиленового синього оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики  метиленового синього

Органічний барвник що входить до складу цієї субстанції, надає воді протипаразитарних властивостей. Тим самим забезпечується знищення найпростіших паразитів і грибків, що знаходяться у воді, а також на поверхні і у відкритих порожнинах тіла риб. Внаслідок створення антипаразитарного середовища метиленовий блакитний забезпечує нормальний перебіг процесу інкубації ікри. Внаслідок донорно-акцепторних властивостей молекули метиленового блакитного нормалізують тканинне дихання риб. При годуванні з кормом цей ветеринарний препарат має антибактеріальну дію.

метиленовий синій гуртЗастосовується дана речовина для лікування грибкових захворювань риб. У тому числі дерматомікозу і бранхіомікозу (зяброва гниль). Інші сфери використаннянаступні: для лікування хворіб, що викликаються найпростішими паразитами, такими як іхтіофтиріуси, хілодонели, триходини, костії. Для профілактики мікозів ікри. Для нормалізації тканинного дихання риб після тривалого транспортування або знаходження в стані кисневого голоду.

У прісноводний акваріум метиленовий синій вносять з розрахунку 1мг барвника (20 крапель) на 50л води, що відповідає 1 краплі на 2,5л води. Необхідну кількість барвника попередньо розчиняють у 100-200мл води, потім невеликими порціями вливають отриманий розчин в акваріум. Через 5 днів половину води в акваріумі замінюють. У разі необхідності повторно вносять повну дозу метиленового синього і витримують риб у цьому розчині ще 5 діб.

Після закінчення обробки, для вилучення метиленового синього з води, її фільтрують через активоване вугілля або проводять заміну. Морських риб обробляють в окремій ємності. В посудину з акваріумною водою додають метиленовий блакитний з розрахунку 1мг ветпрепарату на 10л води і на 3 години поміщають туди рибу. Таку обробку проводять через день п’ять разів. Ікру одноразово поміщають на 2-3 години в розчин метиленового блакитного, приготовлений з розрахунку 1мг на 50л води. При маніпуляції як з ікрою необхідно бути максимально обережним. Для нормалізації тканинного дихання даний реактив вносять у воду в дозі 1мг ветпрепарату на 75л води один раз. Риб необхідно тримати в розчині вказаного барвнику 5 днів.

Для приготування профілактичного корму з метиленовим синім одну чайну ложку (2-4г) корму змішують з 2-4 краплями розведеного водою барвника в пропорції 1:2 (1 частина метиленового синього на 2 частини води). Підсушують при кімнатній температурі і згодовують рибам протягом 10 днів поспіль.

Метиленовий блакитний купити

Якщо Вам потрібно купити оптом метиленовий синій, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на метиленовий синій, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

метиленовый синий

Залишіть відгук до товару “Метиленовий синій (метиленовий блакитний), с/р”