Пошук
Літій гідроксид (гідроокис літію)

-

Літій гідроксид (гідроокис літію)

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Гідроксид літію  – безбарвні кристали. 

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності гідроксид літію. У нас можна купити літій гідроксид гуртом за доступною ціною. Літій гідроксид має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна гідроксиду літію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку гідроксиду літію по всій території України. Ціна літію гідроксиду також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі літій гідроксиду гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Літій гідроксид – характеристики

Гідроксид літію за стандартних умов являє собою безбарвні кристали з тетрагональною решіткою. При роботі з ним необхідно проявляти обережність.

Застосування гідроксиду літію

Гідроксид літію використовують для одержання солей літію; як компонент електролітів у лужних акумуляторах і літій гідроксидпоглинач вуглекислого газу в протигазах, підводних човнах і космічних кораблях.

Він також використовується як каталізатор полімеризації. Застосовується в скляній і керамічній промисловості. При виробництві водотривких мастильних матеріалів, що володіють механічною стабільністю в широкому діапазоні температур.

Якщо Вам потрібно купити гуртом літій гідроксид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на літій гідроксид, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

литий гидроксид

Залишіть відгук до товару “Літій гідроксид (гідроокис літію)”