Пошук
Ланолін

324.00 грн

Ланолін

324.00 грн (ціна за 1 кг)

Ланолін (вовняний/тваринний віск) – натуральний віск тваринної природи, одержуваний при очищенні жиру з вовни овець шляхом виварювання.

Артикул: 08943. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності ланолін. У нас можна купити ланолін за доступною ціною. Ланолін має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна ланоліну Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі оптом ланоліну наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Зовні є буро-жовтуватою масою густої і в’язкої консистенції зі специфічним запахом. Його хім. склад вивчений не до кінця, відомо лише, що це складна багатокомпонентна речовина, що складається з жирних кислот, етерів та високомолекулярних спиртів. За своїми фізичними властивостями подібний до шкірного людського сала. Плавлення відбувається при t, близькій до t тіла людини (36-42 °C). Серед визначних властивостей – емульгувальні (формування емульсій типу олія/вода). Цей віск може утримувати воду в неймовірних кількостях – удвічі більших за власну вагу.

Існують різні види ланоліну: безводний, гідратний, ацетильований, гідрогенізований і оксиетильований. Кожен з них знаходить застосування в своєму сегменті промисловості при виконанні різних завдань.

Ланолін у харчопромі. Як добавка до їжі Е913, цей продукт дозволений до використання не у всіх країнах, оскільки немає повної картини відомостей про його безпеку. Там, де дозволений, виступає найчастіше глазурувальним агентом (надає блиску, позитивно впливає на смак) і антифламінгом (перешкоджає утворенню піни, робить консистенцію харчового продукту однорідною). Також широке застосування тваринного воску як складової частини фруктових покривних сумішей, які надають фруктам (переважно, яблукам, апельсинам, персикам, грушам, ананасам і т.д.) свіжого естетичного вигляду на довгий час.

Ланолін у косметології. Тут його додають у різні креми для шкіри і в помади. Він пом’якшує шкірні покриви, зволожує, всмоктуючись при цьому оперативно в глибокі шари, не залишаючи на поверхні жирних слідів.

Благотворно впливає і на волосся, покращує його будову і зовнішній вигляд, робить блискучим, здоровим та шовковистим. Тому його часто вводять у кондиціонери для волосся.

Серед інших сфер, де вовняний віск знаходить застосування: медицина (загоює рани і відновлює цілісність шкіри), будівництво (виробництво бетону) тощо.

Якщо Вам потрібно купити гуртом ланолін, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ланолін, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Ланолін

Залишіть відгук до товару “Ланолін”