Пошук
Лабомід-203

25.80 грн

Лабомід-203

25.80 грн (ціна за 1 кг)

Лабомід-203 – мийний технічний засіб (ЗМТ), за допомогою якого знежирюють поверхні металів, металевих компонентів, вузлів, пристроїв, агрегатів, ємностей тощо, видаляючи з них консервативні змащувальні матеріали і різні забруднення, що з’явилися в процесі експлуатації. На вигляд представляє собою полікомпонентну порошкоподібну сипку масу.

Артикул: 01234. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності лабомід-203. У нас можна купити лабомід-203 оптом за доступною ціною. Лабомід-203 має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна лабоміду-203 Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку лабоміду-203  по всій території України. Ціна лабоміду-203 також залежить від обсягів закупівлі. При покупці лабоміду-203 оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики лабоміду-203

Лабомід-203 – мийний технічний засіб (ЗМТ), за допомогою якого знежирюють поверхні металів, металевих компонентів, вузлів, пристроїв, агрегатів, ємностей тощо, видаляючи з них консервативні змащувальні матеріали і різні забруднення, що з’явилися в процесі експлуатації. На вигляд представляє собою полікомпонентну порошкоподібну сипку масу, утворену дрібними кристалами, до складу якої входять ПАР, лужні солі неорганічної етимології зі збільшеним мийним ефектом і добавки-модифікатори. Колір – білий/світло-жовтий. Добре розчиняється у воді, має високі мийні та емульгуючі показники, не проявляє токсичного впливу, небезпеки пожежі не має, біологічно розкладається. Цей засіб ефективний і стабільний навіть у тому випадку, якщо в мийному розчині накопичується величезна кількість забруднень.

Це одна з трьох основних марок лабоміду, поряд з маркою М (для очищення техніки занурювального і струменевоголабомід типів) і маркою 102 (для машин струменевого типу). Марка 203, відповідно, підходить для очищення в занурювальній техніці. Концентрація робочої суміші – 20-40 г/дм3, t – 50-100 °С, час обробки – 5-20 хвилин.

Застосування лабоміду-203

Ця речовина отримала широке застосування в різних процесах.

Що очищують з її допомогою? Металеві поверхні, деталі, запчастини, вузли, пристрої, агрегати, опалювальні прилади, електричні двигуни та компоненти, автомобільні ТЗ, деталі тракторів, ємності, резервуари і багато іншого.

Що видаляють, використовуючи лабомід-203? Мастила, зокрема, і затверділі, консерваційні засоби, змазки, зокрема, Буксол, охолоджувачі, бруд експлуатаційний, бітумний, асфальто-смолистий та нафто-масляний…

В яких галузях застосовується? Машино-, судно- та приладобудування, металургія, хімічна і очисна галузі, підприємства авіа- і залізничного транспорту…

Можливе застосування цієї речовини як при початковому очищенні, так і при кінцевому. Часто її використовують у процесі підготовки до фарбування, нанесення захисних та декоративних покриттів поверхонь і чорних, і кольорових металів.

Інші процеси за її участю:

– миття стін та підлоги, прибирання виробничих цехів і підсобних приміщень загалом;

– створення емульсій, необхідних для проведення токарних робіт;

– прання спецодягу.

Упакування, перевезення, зберігання

Поставки цього засобу, як правило, відбуваються в мішках з ПП або паперу, комплектованих ПЕ-вкладками. Поширене фасування – 40 кг. За погодженням із замовником можливий вибір іншої тари і розфасування, які не шкодять збереженню продукту.

Перевозити його допустимо будь-якими критими ТЗ при обов’язковому дотриманні правил транспортування цього вантажу на цьому транспорті. Перевезення, як і зберігання, вимагає наявності упакування виробника, відсутності пошкоджень, проникнення вологи і сонячного випромінювання.

Для зберігання необхідно використовувати криті й сухі склади, бажано, призначені спеціально для розміщення хімічних матеріалів.

Гарантійний термін придатності – 1 рік з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити оптом лабомід-203, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на лабомід-203, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

лабомід-203

Залишіть відгук до товару “Лабомід-203”