Пошук
Пропіленгліколь

59.40 грн

Пропиленгликоль
propylene_glycol

Пропіленгліколь

59.40 грн (ціна за 1 кг)

Пропіленгліколь (пропан-1,2-діол, 1,2-пропандіол, ПГ) – позбавлена кольору і практично запаху прозора рідка речовина органічної природи з в’язкуватою консистенцією і солодкавим смаком.

Застосовується в різних сферах, зокрема, в тваринництві.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорії: , , .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності пропіленгліколь. У нас можна купити пропіленгліколь за доступною ціною. Пропіленгліколь має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на пропіленгліколь Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку пропіленгліколю по всій території України.

Пропіленгліколь як ветеринарний препарат

У ветеринарії пропан-1,2-діол використовують для таких завдань:

– збільшення надоїв, кількості в молоці жиру і білка, виконання антисептичної обробки (молокопродуктивність підвищується на 3-4 л щодня!);

– мінімізація тривалості сервіс-періоду, збільшення ймовірності запліднення;

– поповнення енергетичних запасів корів у період лактації, профілактика кетозу (1 кг ПГ = 2700 ккал/11,3 кДж енергії);

– збереження і підвищення глюкозного рівня в крові, знову ж таки, в лактаційний період.

Суть ефективності цієї речовини в згаданих процесах пояснюється просто. Відомо, що в перші 100 днів лактації тваринам молочних порід бракує енергетичних запасів. Дефіцит енергії призводить до проявів кетозу у кожної другої корови, оскільки утворення молока вимагає великої кількості глюкози. На допомогу приходить 1,2-пропандіол, який, включаючись у попередню стадію формування глюкози, мінімізує нестачу метаболічної енергії й животворно впливає на тварину.

Ця субстанція оперативно і в повній мірі засвоюється в рубці, маючи чималу енергетичну цінність, позбавляє необхідності витрачатися на дорогі концентрати, допомагає досягати катіонно-аніонного балансу в організмі.

Якщо Вам потрібно купити оптом пропіленгліколь, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на пропіленгліколь, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.


 

Вага

бочка 215 кг, каністра 21,5 кг, фасування 1000 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Пропиленгликоль

Залишіть відгук до товару “Пропіленгліколь”