Пошук
Ксилол нафтовий

48.00 грн

Ксилол нафтовий

48.00 грн (ціна за 1 кг)

Ксилол нафтовий – рідка безбарвна органічна речовина, нафтопродукт, що складається з трьох ізомерів ксилолу (орто-ксилол, мета-ксилол, пара-ксилол) і етилбензолу.

Артикул: 04385. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності ксилол. У нас можна купити ксилол гуртом за доступною ціною. Ксилол нафтовий має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна ксилолу нафтового Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку ксилолу по всій території України. Ціна ксилолу також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі ксилолу нафтового гуртом наші менеджери нададуть вам персональні знижки.

Характеристики та властивості ксилолу

Для цієї легкозаймистої рідини масної консистенції характерний бензоловий запах. Будучи ароматичним вуглеводнем, проявляє типові властивості цієї групи речовин. У воді розчиняється слабо, в органічних розчинниках, наприклад, етанолі, диетиловому ефірі, ацетоні, хлороформі та бензолі, навпаки, добре.
Ксилол – це ароматичний вуглеводень, що складається з бензольного кільця з двома метильними замісниками. Ксилол має три ізомери (орто-, мета-, пара-) з молекулярною формулою C8H10, або C6H4(CH3)2. Нафтовий ксилол – це суміш ізомерів, він дещо жирний на дотик, це безбарвна рідина, що зазвичай застосовується як розчинник. Він легко займається. Ксилол є нафтопродуктом, що виробляється  каталітичним риформінгом, а також його синтезують при вугільній карбонізації у виробництві коксу.ксилол
Отримання ксилолу відбувається в процесі каталітичного риформінгу/піролізу бензину. Крім того, його синтезують при вугільній карбонізації під час створення коксу.

Нафтовий ксилол і сфери його застосування

Основний відсоток цієї речовини застосовується в якості засобу для розчинення фарб і лаків. Ксилол є компонентом таких розчинників, як 649, 650, Р-5, Р-12, РС-2, РКБ-1 та інших. Цінний у цьому плані його вплив на полімери (епоксидні, вінілові, акрилові, кремнійорганічні), а також нітроцелюлозу і хлоркаучук. Ксилол-розчинник застосовують у друкарській справі, в нафтовій промисловості в якості парафінорозчинника, при виготовленні виробів з гуми та шкіри. Він входить до складу чорнил і клеїв. Одна з галузей застосування цієї субстанції – стоматологія, де з її допомогою розчиняють гутаперчу. Для розчинення фарб її часто вибирають художники.
Із застосуванням ксилолу виготовляють різні вироби з пластмас, лінолеум, мастику, мийні засоби, здійснюють синтез барвників, отримують терефталеву кислоту і фталевий ангідрид, вилучають вушну сірку. Його використовують як високооктанову добавку до моторного пального.
Також ця речовина знаходить широке застосування в лабораторіях. Основні процеси, в яких вона задіяна: приготування сухих ванн для охолодження реакційних сумішей, витяг імерсійної олії та парафіну зі скла мікроскопа, обробка предметного скла після фарбування. У гістології виступає поширеним освітлювачем.
Значна частина ксилолу використовується як розчинник. Розчинник ксилол часто містить невеликий відсоток етилбензолу. Його застосовують у різних галузях промисловості, в друкарській справі, при виробництві гумових і шкіряних виробів. Він є загальним компонентом чорнила, гуми, клею. Художники використовують його для розчинення фарб і лаків. Застосовують нафтовий ксилол і в мийних засобах , наприклад, для сталі, кремнієвих пластин та інтегральних схем. У стоматології ксилол може бути використаний для розчинення гутаперчу. У нафтовій промисловості ксилол також є частим компонентом парафінових розчинників, що використовуються, коли труби засмічуються парафіном. Також можливе його застосування, як активного інгредієнта у засобах для вилучення вушної сірки.
Нафтовий ксилол застосовують у хімічних та біологічних лабораторіях. Він використовується для виготовлення ванн зі сухим льодом, щоб охолодити реакційну суміш, і як розчинник для вилучення імерсійної олії в світловій мікроскопії. У гістології ксилол є найбільш широко використовуваним освітлювачем. Ксилол застосовується для вилучення парафіну зі скла мікроскопа до фарбування. Після фарбування, предметні скла також поміщаються в ксилол.

 

Безпека при використанні ксилолу

Маючи справу з нафтовим ксилолом, завжди необхідно пам’ятати, що він горючий, вогне- та вибухонебезпечний. Запобігайте його контактуванню з вогнем і передумовам для займання, наприклад, роботам з інструментами, які дають іскру.
Приміщення, де виготовляють/використовують/зберігають нафтовий ксилол, потребують надійної припливно-витяжної вентиляції, а обладнання – місцевих відсмоктувачів. Освітлення, електрична техніка повинні бути створені у вибухобезпечному виконанні.
Обидві марки цього реактиву (А і Б) належать до 3-го класу небезпеки. Висока концентрація його пари здійснює наркотичний ефект, негативно впливає на нервову систему, подразнює шкіру і слизові оболонки. Тому завжди при роботі з цим розчинником застосовуйте засоби індивідуального захисту і одягайте спецодяг.

Якщо Вам потрібно купити гуртом ксилол нафтовий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ксилол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

ксилол1

Залишіть відгук до товару “Ксилол нафтовий”