Пошук
Крохмаль водорозчинний (в/р)

300.00 грн

Крохмаль водорозчинний (в/р)

300.00 грн (ціна за 1 кг)

Крохмаль – це харчовий продукт, добре розчинний у воді природний полімер, не окрема речовина, а сукупність 2-х полімерів: амілози та амілопектину. Зовні – аморфна порошкоподібна маса, біла і без смаку. Формула – (C6H10O5)n.

Артикул: 01196. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності крохмаль водорозчинний. У нас можна купити крохмаль за доступною ціною. Крохмаль водорозчинний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна крохмалю в/р Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі водорозчинного крохмалю оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Проникаючи в шлунково-кишковий тракт, легко перетравлюється. Тут він гідролізується і трансформується в глюкозу, яку і засвоює організм.

Для розчинення, як правило, беруть холодну воду, оскільки в гарячій формуються згустки, які складно подрібнити.

Основні якісні реакції:

– відсутність реакції «срібного дзеркала», характерної для глюкози;

– не відновлення Cu(OH)2 за типом сахарози;

– взаємодія з йодом (синій колір).

Джерела крохмалю в природі. Ця субстанція у формі зерен входить до складу різних рослин (в їх бульби, коріння і насіння, плоди, ягоди, стебла і листя), виступаючи для них запасним енергоджерелом. Форма і розміри зерен залежать від виду рослини (найбільші – картопляні). Головні джерела крохмалю – картопля і кукурудза.

Застосування. Крохмаль активно використовують у харчопромі та в побуті в якості харчового продукту. Його вводять до складу медикаментів, ним обробляють постільну білизну. Крім того, з його допомогою створюють патоку, глюкозу, етанол, а аналітична хімія визначає наявність йоду.

Якщо Вам потрібно купити гуртом крохмаль водорозчинний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на крохмаль водорозчинний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

 

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

krohm

Залишіть відгук до товару “Крохмаль водорозчинний (в/р)”