Пошук
Камедь ксантана (ксантанова камедь)

110.40 грн

Камедь ксантана (ксантанова камедь)

110.40 грн (ціна за 1 кг)

Камедь ксантана (ксантанова камідь, ксантан, Е415) – сполука природного походження, добавка до їжі з групи стабілізаторів. Формула – (C35H49O29)n.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорії: , .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності камедь ксантана. У нас можна купити ксантанову камедь гуртом за доступною ціною. Камедь ксантана має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна камеді ксантана Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку камеді ксантана по всій території України. Ціна камеді ксантана також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі гуртом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Цей полісахарид отримується за допомогою ферментації глюкози за участю бактерії Xanthomonas campestris, у житті якої він виконує захисну функцію (рятує від вірусів і нестачі вологи). Вказана якість, до речі, привела до застосування ксантану у виготовленні зволожувальної косметики.

Вирощування колоній бактерій відбувається в габаритних ємностях. Усі аспекти процесу (аерація, перемішування, температурні показники і хімічний склад середовища) чітко контролюються. Бактерія обволікується камеддю, що сприяє її приєднанню до бактеріального середовища. В основі отримання продукту лежить аеробне бродіння у водному розчині вуглеводів, після якого йде пастеризація середовища і осадження спиртом/очищення мікрофільтрацією.

Властивості ксантанової камеді:

– стійкість до впливу активних ферментів природного походження, які входять до складу прянощів та спецій;

– стійкість до солей, кислот і основ;

– досить велика в’язкість при малій швидкості зсуву і концентрації;

– висока міцність на розрив;

– відсутність негативного впливу на людський організм;

– стабілізація різних розчинів і емульсій, завдяки сильним якостям загущувача;

– запобігання розпаду суспензій на складові;

– перешкоджання виникненню осаду;

– зниження втрати вологи продуктом у процесі термічної обробки;

– продовження терміну придатності.

Ступінь майже кожної з перерахованих властивостей можна варіювати за допомогою внесення змін до життєвих умов бактерій.

Застосування ксантану

Основна галузь, де активно використовують камідь ксантану – харчопром. Цей загущувач, стабілізатор (найчастіше) і гелеутворювач (рідше) добре розчиняється у воді, як у холодній, так і в гарячій, а також у молоці, сольових і цукрових розчинах. Молекули

здійснюють адсорбцію води, в результаті чого утворюється тривимірна сітка з подвійних ксантанових спіралей (структура схожа з гелевою, але дещо менше в’язка). Загалом, ксантан додають до м’ясних фаршів та консервів, до соусів, кремів, джемів, молокопродуктів, десертів, морозива, випічки, напоїв тощо, збільшуючи їх в’язкість і еластичність, забезпечуючи стабільність і пластичність структури, завчасно продовжуючи термін зберігання готових продуктів.

Крім харчової, цю речовину застосовують також у косметичній галузі, де її вводять до складу різноманітних кремів, гелів, лосьйонів, пін, масок, зубної пасти і ротових ополіскувачів. Завдяки добавці Е415, стає більш однорідною косметика і підвищуються піноутворювальні характеристики. На шкірі, яку камідь, крім усього іншого, розгладжує, з’являється захисна плівка, що забезпечує оптимальний водно-жировий баланс і пружність.

Застосовується ксантанова камідь і в нафто-, газовидобуванні. Тут використовують 2 %-й буровий розчин з камеддю при бурінні свердловин.

Інші сфери використання: ЛФ-промисловість, кормове виробництво (корми для тварин), фармацевтика (антикоагулянти, кровозамінники, плюс різні препарати у формі капсул, мікрокапсул і суспензій).

Якщо Вам потрібно купити гуртом ксантанову камедь, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на камедь ксантана, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Вага

мішок 25 кг, фасування 1 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Камідь ксантана

Залишіть відгук до товару “Камедь ксантана (ксантанова камедь)”