Пошук
Камедь гуарова

81.90 грн

Камедь гуарова

81.90 грн (ціна за 1 кг)

Камедь гуарова (гуара, гуарова смола, Е412) – добавка до їжі, стабілізатор, загусник, емульгатор; полімерна сполука із залишками галактози. На вигляд це подрібнена порошкоподібна маса блідо-білого кольору (може бути присутнім жовтий відтінок). Має характерний запах. Хімічний склад цієї речовини близький складу камеді ріжкового дерева (E410). Має досить високу твердість і збільшену еластичність, добре розчиняється у воді, особливо в холодній. При заморожуванні/розморожуванні продуктів харчування спостерігається стійкість гуарової камеді до температурних змін. Крім того, вона стримує утворення кристалів льоду, формуючи гель з чіткою структурою.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності камедь гуарова. У нас можна купити камедь гуарову за доступною ціною. Камедь гуарова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку камеді гуарової по всій території України. При купівлі камеді гуарової оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Отримання цієї сполуки відбувається з плодів рослини Cyamopsis tetraganoloba методом екстракції. Cyamopsis tetraganoloba (гуар, горохове дерево) – зернобобова культура, яку вирощують переважно в Індії та Пакистані. Також виробництво гуари налагоджено в Америці, Африці, Канаді та Австралії. Насіння гуару на 70 % складається з камеді. Завдяки численним дослідженням, вдалося знайти метод отримання гуарової смоли синтетичним шляхом. І сьогодні поряд з натуральною добавкою застосовується хімічно модифікована.

Камедь гуарова та її застосування

Початково ця речовина застосовувалося в технічних галузях індустрії (гірнича, текстильна, паперова, косметична). Через деякий час їй знайшли застосування в харчопромі, де в наші дні й спостерігається найактивніше її використання.

Завдяки характерним властивостям, про які згадувалося вище, Е412 є загущувачем, що сприяє підвищенню в’язкості і драглеутворюючих якостей, ефективним емульгатором і субстанцією, яка стабілізує консистенцію. Добре поєднується з багатьма іншими рослинними гідроколоїдами (агар-агар, каррагінан, камедь ріжкового дерева, пектин, метиловий ефір целюлози тощо), забезпечуючи в результаті взаємний позитивний вплив.

Гуарову камедь використовують при виготовленні майонезу, кетчупу, соусів, йогуртів, морозива і молочних десертів, продуктів швидкого приготування, вареної ковбаси та ліверно-паштетної продукції. У молочних продуктах вона допомагає зберігати вологу, в заморожених – регулювати в’язкість і створювати однорідну структуру, в сирах – утворювати згустки і підвищувати вихід продукту.

В’язкість гуарової камеді, використовуваної в харчопромі – 3500 сПз і 5000 сПз, у стандартному розчині.

Ще один напрямок, де використовується гуарова смола – нафтобуровий. З її допомогою при бурінні нафтосвердловин можна запобігти втраті води бурового розчину і суспендувати застосовуваний у процесі бентоніт. Хоча гуара характеризується меншою термостабільністю, ніж камедь ксантанова, її залучення в цій галузі обґрунтовує менша вартість. Крім того, цей мінус можна компенсувати, використовуючи її гідроксипропільні похідні.

Серед інших царин використання варто відзначити такі:

– текстильне виробництво;

– паперова галузь;

– виготовлення вибухівки;

– вугільна промисловість;

– косметологія.

Камедь гуарова та її вплив на організм

Гуарова камедь майже не всмоктується кишківником. На організм впливає винятково позитивно: знижує апетит, рівень холестерину і насичених жирів, нормалізує мікрофлору кишківника, виступає детоксикатором.

Якщо Вам потрібно купити гуртом гуарову камедь, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на камедь гуарову, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

мішок 25 кг, фасування 1 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

камедь гуарова

Залишіть відгук до товару “Камедь гуарова”