Пошук
Карбонат кальцію (кальцій вуглекислий)

18.90 грн

Карбонат кальцію (кальцій вуглекислий)

18.90 грн (ціна за 1 кг)

Кальцій вуглекислий (карбонат кальцію) – неорганічна хімічна речовина, твердий кристалічний білий порошок, сіль вугільної кислоти (H2CO3) і кальцію (Ca). Запах і смак відсутні. У воді та етанолі нерозчинний, в кислотах розчиняється добре, при цьому утворюється вуглекислий газ. 40 % речовини становить кальцій. Формула – CaCO3.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності кальцій вуглекислий. У нас можна купити карбонат кальцію за доступною ціною. Кальцій вуглекислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна кальцію вуглекислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку кальцію вуглекислого по всій території України. Ціна карбонату кальцію також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі кальцію вуглекислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.кальцій вуглекислий гурт

Це одна із найпоширеніших на нашій планеті сполук. У природних умовах зустрічається у вигляді мінералів (кальцит, арагоніт і фатерит), також є головним компонентом крейди, мармуру, вапняку, травертину і яєчної шкаралупи. У лабораторії карбонат кальцію отримують шляхом дії вуглекислого амонію на азотнокислий кальцій, вапняного молока на вуглекислоту, хлориду кальцію на карбонат натрію і деякими іншими способами.

Сфери застосування вуглекислого кальцію

Галузі, де є необхідність у використанні карбонату кальцію, найрізноманітніші.

Це, передусім, медицина. До фармакологічних якостей цієї субстанції належать антацидність, противиразкові властивості, заповнення кальцієдефіциту. З її допомогою нейтралізують електролітний баланс, вміст соляної кислоти, уповільнюють руйнування кісткової тканини і знижують кислотність соку шлунка. Дія в цьому плані оперативна, але після закінчення її спостерігається посилена секреція шлункового соку.

На загал, вуглекислий кальцій стає рятівником від цілої низки захворювань, серед яких:

 • хвороби шлунково-кишкового тракту, зокрема, гастрит, виразка шлунку і дванадцятипалої кишки, дуоденіт, ерозія слизової, печія та ін.;
 • остеопороз, остеомаляція, рахіт і карієс;
 • тетанія та гіпокальціємія;
 • різного роду алергії.

Більше, ніж будь-коли, організм має потребу у вуглекислому кальції під час вагітності жінки, годування грудьми, а також у період інтенсивного розвитку дітей. Ще одна надважлива галузь застосування вуглекислого кальцію – це виробництво пластмас. Більше половини всієї речовини йде саме туди. Вона виступає барвником і наповнювачем при створенні виробів з полівінілхлориду, поліефірного волокна, поліолефінів, серед них: труби та сантехнічні деталі, кахель і черепиця, лінолеум, килими та підлогові покриття тощо.

Крім того, карбонат кальцію застосовують у харчопромі в якості барвника, антизлежувального агента і роздільника сухих молочних продуктів; при виготовленні крейди для письма на дошках. У побутових умовах його використовують для побілки стель, дерев, а в сільському господарстві для підлуження ґрунту, як вапняне добриво.

Ось ще кілька галузей, які активно експлуатують кальцій вуглекислий:

 • промислова хімія (використовується при виробництві карбіду кальцію);
 • паперове виробництво (відбілює, служить наповнювачем і розкислювачем);
 • побутова хімія (входить до складу засобів для прочищення сантехніки, взуттєвих кремів…);
 • виробництво засобів особистої гігієни і косметичних засобів, зокрема, зубної пасти, зубного порошку тощо;
 • будівництво (створення герметиків та шпаклівок);
 • виготовлення скла, посуду зі скла, пляшок, скловолокна, а також інших скляних виробів;
 • екологія (є ефективним засобом у боротьбі із забрудненням довкілля).

Кальцій вуглекислий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом карбонат кальцію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кальцій вуглекислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

 

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

калий углекислый

Залишіть відгук до товару “Карбонат кальцію (кальцій вуглекислий)”