Пошук
Калієво-літієвий електроліт (сухий)
(1 відгук)
5 з 5 засновано на 1 оцінці клієнтів

333.00 грн

Калієво-літієвий електроліт (сухий)

(1 відгук)
5 з 5 засновано на 1 оцінці клієнтів

333.00 грн (ціна за фас. 3,5 кг)

Калієво-літієвий електроліт сухий являє собою набір сухих лугів для приготування рідкого електроліту.

Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: 10815. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності калієво-літієвий електроліт. У нас можна купити калієво-літієвий електроліт оптом за доступною ціною. Калієво-літієвий електроліт має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна калієво-літієвого електроліту Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку калієво-літієвого електроліту по всій території України. Ціна калієво-літієвого електроліту також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі калієво-літієвого електроліту оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Калієво-літієвий електроліт – характеристики

Калієво-літієвий електроліт – лусочки однорідного сплаву сіро-зеленого, сірофіолетового кольору. Електроліт калієволітієвий лужний сухий являє собою набір сухих лугів для приготування рідкого електроліту

Застосування калієво-літієвого електроліту

Калієво-літієвий розчин застосовується для заливки лужних акумуляторів. Електроліт вноситься при дкалієво-літієвий електролітосягненні необхідної щільності. За умови, що температура не буде перевищувати 30 °С, щільність без гідрату окису літію повинна бути в межах 1,26-1,28 г / см3. Температура навколишнього середовища, при якій допустимо використання акумуляторних батарей з калієво-літієвий гідроксидом – -40- + 40 °С.

Споживачі лужного електроліту

Автопром, машинобудування, гірничодобувна галузь; підприємства, які виготовляють і експлуатують як самі акумулятори, так і техніку, в якій передбачено їх застосування (електронавантажувачі, шахтенние електровози).

Техніка безпеки

Лужний літій-калійний електроліт, обидва його виконання, не проявляє горючих властивостей. Пожежо- та вибухобезпечний.
За ступенем впливу на людину віднесено до 2-го класу небезпеки. Контакт зі шкірою та слизовими може викликати пошкодження цілісності і звичної структури. Тому при роботі з цією речовиною (мається на увазі приготування розчину і зарядка акумуляторів) необхідно дотримуватися запобіжних заходів.
Будь-які дії потрібно виконувати в кислотостійкому спецодязі, захисних окулярах, гумових рукавичках і чоботах. Посуд також повинен бути кислостійким, скляний не підходить, оскільки може лопнути при нерівномірному нагріванні.
Нейтралізувати дію електроліту при попаданні на одяг або шкірні покриви можна невідкладної обробкою 10% -м розчином нашатирю або кальцинованою содою з наступним промиванням проточною водою. Якщо ж суміш лугів потрапить в очі, необхідно миттєво промити їх 5 % -м розчином бікарбонату натрію і відвідати лікаря.

Упакування і зберігання

Для упакування калієво-літієвого гідроксиду використовують, переважно, залізні, а також ПЕ бочки і каністри різного об’єму. Будь-яка ємність з електролітом повинна бути щільно закупорена. Приміщення для зберігання, в свою чергу, повинно бути закритим і обладнаним припливно-витяжною вентиляцією, а перебування в ньому відповідати всім правилам безпеки.

Термін зберігання продукту згідно гарантії

– 1 рік з дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити оптом калієво-літієвий електроліт, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на калієво-літієвий електроліт, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

фасування 175 кг, фасування 3,5 кг

1 відгук на Калієво-літієвий електроліт (сухий)

  1. 5 з 5

    :

    … Сьогодні забрав товар. Якістю обслуговування клієнтів – надзвичайно задоволений. Щиро Вам дякую.

калієво-літієвий електроліт_4228

Додати відгук