Пошук
Сорбат калію (калій сорбіновокислий)

162.00 грн

Kalyj_sorbynovokyslyj
sorbat

Сорбат калію (калій сорбіновокислий)

162.00 грн (ціна за 1 кг)

Калій сорбіновокислий, або сорбат калію – хімічна речовина, калієва сіль сорбінової кислоти у вигляді білого/бежевого порошку або гранул з нейтральним, трошки гіркувато-кислим смаком і без запаху. Він термостійкий, добре розчиняється в холодній і теплій воді (найвища розчинність з усіх сорбатів). Отримання цієї речовини відбувається внаслідок реакції гідроксиду калію і сорбінової кислоти (метод нейтралізації), а також з рослинних кісточок. Формула – C6H7KO2.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сорбат калію. У нас можна купити калій сорбіновокислий за доступною ціною. Калій сорбіновокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна калію сорбіновокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по калію сорбіновокислого всій території України. Ціна сорбату калію також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі калію сорбіновокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики сорбату калію

Сорбат калію – це білий або жовтуватий кристалічний порошок, який має антимікробні властивості. Сьогодні це один із найбільш безпечних і найбільш часто використовуваних консервантів. У харчових продуктах сорбат калію збільшує термін зберігання і знижує ризик харчових отруєнь без шкоди для смаку, кольору або аромату.

калій сорбіновокислий гурт

Сорбат калію – це сіль сорбінової кислоти, яку отримують взаємодією сорбінової кислоти з гідроксидом калію. Моде бути у вигляді кристалічного порошку або гранул. Сорбат калію розчиняється у воді. Він є ефективним консервантом до рН 6,5, проте його ефективність падає зі зниженням рН. Виробництво калію сорбіновокислого не є дорогим, він придатний для тривалого зберігання і простий у використанні як інгредієнт продуктів харчування та інших продуктів, що вимагають протимікробного захисту.

Основні властивості сорбату калію

  • розчиняється у воді при температурі 50-60 °С;
  • має значну антимікробну дію (не знищує мікроорганізми, а уповільнює їх поширення);
  • не токсичний і не канцерогенний;
  • благотворно впливає на організм людини, підвищуючи імунну реактивність і детоксикаційні можливості;
  • продовжує термін зберігання харчових продуктів та косметичних засобів.

Застосування калію сорбіновокислого

Калій сорбіновокислий має і низку інших властивостей, але саме перераховані пояснюють його застосування в таких сферах промисловості:

Харчопром (усі галузі). Виступає харчовою добавкою-консервантом, ефективною в широкому спектрі рН (2-6,5). За його участю пригнічуються дріжджі, ферменти, бактерії, цвіль, їх розвиток і розмноження в рази сповільнюється, за рахунок чого вдається значно збільшити термін придатності до вживання багатьох продуктів.

Сорбат калію бере участь у ковбасному, молочному та кисломолочному (сири, сметана, згущене молоко), кондитерському, консервно-овочевому, рибному виробництві, у випічці житнього хліба, виготовленні східних соусів, майонезу та маргарину, соків та вина. Застосовувана кількість цієї речовини залежить від виду харчів (0,02-0,2 %). Спосіб додавання до їжі: змішування з продуктом або поверхнева обробка після розчинення у питній воді.

Косметична індустрія. За допомогою цієї субстанції консервують різні види косметичних засобів (креми, лосьйони, шампуні, декоративну косметику та сонцезахисну продукцію). Дозування індивідуальне в кожному випадку (приблизно 0,15-0,3 % або 0,3 г на 100 мл). Розчинення відбувається у водній фазі.

Також сорбіновокислий калій знаходить своє застосування у фармацевтиці, гумовому і тютюновому виробництві. Широта експлуатації цього популярного консерванту пояснюється безпекою і нешкідливістю в допустимому дозуванні, що доведено в процесі численних наукових досліджень. Подразнення слизових оболонок і шкіри може виникнути лише у тих людей, які особливо чутливі до цієї речовини. Але, як правило, алергійні реакції не проявляються. Дозволений до застосування в багатьох країнах, зокрема й в Україні.

Упаковують сорбат калію, як правило, в мішки або ящики з картону з п/е вкладкою. Зберігати його необхідно в сухому приміщенні, в якому підтримується невисока температура і забезпечується достатнє провітрювання. Рекомендований термін зберігання – 1 рік.

Калій сорбіновокислий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом калій сорбіновокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на калій сорбіновокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Kalyj_sorbynovokyslyj

Залишіть відгук до товару “Сорбат калію (калій сорбіновокислий)”