Пошук
Сульфат калію (калій сірчанокислий)

27.60 грн

Сульфат калію (калій сірчанокислий)

27.60 грн (ціна за 1 кг)

Калій сірчанокислий(сульфат калію, K2SO4) – калієва сіль сульфатної кислоти. Це безбарвні кристали, добре розчинні у воді. Не піддається гідролізу, малогігроскопічний. Не розчиняється у концентрованих розчинах лугів та в чистому етанолі. Густина 2,66 г/см3, плавиться при температурі 1078 °C. Калій сірчанокислий має характерний гірко-солоний смак. Промислові методи його отримання засновані на обмінних реакціях хлориду калію з різними сульфатами або сірчаною кислотою.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорії: , .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сульфат калію. У нас можна купити калій сірчанокислий за доступною ціною. Калій сірчанокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна калію сірчанокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по сульфату калію всій території України. Ціна калію сірчанокислого також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі калію сірчанокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики сульфату каліюкалій сірчанокислий гурт

Сульфат калію – неорганічна речовина, не гігроскопічна безбарвна (сіра або з жовтим відтінком) дрібнокристалічна сіль, гірко-солона на смак. Добре розчиняється у воді, але не в концентрованих розчинах лугів і чистому етанолі. У природних умовах зустрічається на калійно-сольових родовищах і в солоних озерах. Отримання цієї речовини відбувається з природних сульфатних солей калію. Формула – K2SO4.

Сірчанокислий калій використовують у різних сферах промисловості (скловиробництво, металургія, виготовлення галунів та інших калієвих сполук). У країнах ЄС застосовується як харчова добавка. Але головний напрямок – сільське господарство. Далі про це – трохи докладніше.

Застосування сірчанокислого калію в сільському господарстві

Калій сірчанокислий є ефективним універсальним калійним добривом. Це безхлорне добриво високої концентрації (50 % калію і 0 % хлору) підходить для підживлення культур як у відкритому, так і закритому ґрунтах всіх видів, а також для кімнатного і балконного квітникарства.

Завдяки вмінню врівноважувати кислотно-лужний баланс, сульфат калію рекомендовано застосовувати для кислих ґрунтів. На торф’яних і бідних калієм дерново-підзолистих ґрунтах гранулометричного складу його вплив на рослини особливо великий. На чорноземах використовується під культури, яким необхідно багато калію і натрію (цукровий буряк, соняшник тощо). Крім того, ефективне його застосування і на каштанових та сіроземних ґрунтах.

Внесення можливе будь-яким способом (основне, передпосівне добриво, додаткове підживлення) і за допомогою різних зрошувальних систем. Його форма дрібнокристалічного порошку дуже зручна для використання в теплицях і парниках.

Примітно, що це добриво можна застосовувати під всі культури. Особливо під хрестоцвіті та інші, які надто негативно реагують на хлор (ріпа, редиска, капуста, а також тютюн, цитрусові, виноград, картопля тощо).

Внесення сульфату калію приносить багато користі рослинам:

  • підвищує стійкість до шкідників і хвороб;
  • багаторічним рослинам гарантує благополучну зимівлю (забезпечення підвищеної морозостійкості);
  • значно збільшує кількість цукрів і вітамінів у ягодах та овочах;
  • позитивно впливає на величину, якість і смакові властивості врожаю (за умови комплексного застосування з азотно-фосфорними добривами);
  • зменшує ураження готового продукту серцевинною та сірою гниллю.

Застосовується сульфат калію як калійне добриво, що забезпечує рослини калієм та сіркою, таке добриво особливо ефективне для чутливих до хлору культур (огірки, баклажани, перець, морква). Наявність у добриві сульфат-іона позитивно впливає на врожай рослин, які споживають багато сірки, це сімейства хрестоцвітих (капуста, бруква тощо) і бобових. Використовується на всіх грунтах, проте ефективність сульфату калію краще проявляється на бідних калієм дерново-підзолистих і торф’яних грунтах. Дане калійне добриво найбільше підходить для парникових культур та тепличних рослин, а також для кімнатного і балконного квітництва. Калій сірчанокислий придатний для всіх способів внесення: основного (при перекопуванні грунту восени або навесні), передпосівного (у рядки, борозни або лунки) і для підгодівлі протягом вегетаційного періоду. Також сульфат калію оберігає рослини від шкідників та хворіб.

Калій сірчанокислий застосовується для одержання галуну та у виробництві скла. Крім того, його застосовують як сульфуруючий агент у виробництві барвників і як компонент флюсу в металургії. В аналітичній хімії цей реактив використовується для переведення важкорозчинних сполук у легкорозчинні.

У харчовій промисловості калій сірчанокислий зареєстрований як харчова добавка Е 515. У харчовій продукції використовується переважно як регулятор кислотності та емульгатор, також він може застосовуватися як замінник солі і носій. Крім того, добавка Е 515 використовується при виробництві напоїв, у процесі виготовлення рідких дріжджів і житніх заквасок як живильне середовище.

Сульфат калію і безпека

Ця сполука пожежо- та вибухобезпечна. Працювати з нею, як і з будь-якою іншою хімічною речовиною, необхідно в спецодязі. Щоб захистити руки від подразнення – в рукавичках, очі від механічного подразнення – в захисних окулярах, органи дихання і шлунково-кишкового тракту від отруєння – респіраторі.

При зберіганні цього реактиву необхідно унеможливити розпилення, використовувати закриту тару і забезпечити сухі умови.

Якщо Вам потрібно купити оптом калій сірчанокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на сульфат калію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

мішок 25 кг, фасування 1000 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Калий сернокислый

Залишіть відгук до товару “Сульфат калію (калій сірчанокислий)”