Пошук
Калій марганцевокислий (перманганат калію)

Калій марганцевокислий (перманганат калію)

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.


Прекурсор, відпуск здійснюється тільки при наявності ліцензії.

Калію перманганат має вигляд темно- або червоно-фіолетових кристалів,чи дрібного порошку з металевим блиском. Розчинний у воді у співвідношенні 1:18, слабкі розчини мають рожеве забарвлення, концентровані – темно-фіолетове.

Очистити
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності калій марганцевокислий. У нас можна купити перманганат калію оптом за доступною ціною. Калій марганцевокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна перманганату калію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по калію марганцевокислого всій території України. Ціна калію марганцевокислого також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі перманганату калію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики калію марганцевокислого

калій марганцевокислий гурт

Калій марганцевокислий сильний окислювач. У присутності органічних речовин, що легко окислюються (компоненти тканин, гнійні виділення), легко відщеплює кисень і перетворюється у діоксид марганцю, який залежно від концентрації розчину, виявляє в’яжучу, подразливу, припікальну дію. Кисень, що вивільнився, зумовлює протимікробний і дезодораційний вплив. Застосовується калій марганцевокислий як антидот при отруєнні фосфором, опіоїдами, алкалоїдами, синильною (ціанідною) кислотою, хініном.

Як антисептичний засіб цей препарат застосовують зовнішньо у водних розчинах для промивання ран (0,1-0,5 %), полокань порожнини рота і горла (0,01-0,1 %), змазування виразкових і опікових поверхонь (2-5 % ), промивань сечостатевих органів (0,02-0,1 %).

Розчини перманганату калію (0,02-0,1 %) застосовують також для промивання шлунку при отруєннях, викликаних прийомом морфіну, аконітину та інших алкалоїдів, а також фосфору. При отруєннях кокаїном, атропіном, барбітуратами даний реактив неефективний.

Під час приготування розчину з порошку можна орієнтуватися на насиченість кольору розчину: для промивання ран, полокання рота і горла, промивань сечостатевих органів, шлунка при отруєннях використовується слабо-рожевий розчин. Для змазування виразок та опіків готують розчин темно-фіолетового кольору.

Калій марганцевокислий купити

Якщо Вам потрібно купити оптом перманганат калію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на калій марганцевокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

 

Вага

барабан 25 кг, барабан 50 кг, фасування 1 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

перганганат калію

Залишіть відгук до товару “Калій марганцевокислий (перманганат калію)”