Пошук
Фіксанали (стандарт-титри) калій марганцевокислий

144.00 грн

Фіксанали (стандарт-титри) калій марганцевокислий

144.00 грн

Фіксанали (стандарт-титри) калію марганцевокислого  – підготовлена особливим чином форма цієї речовини (ампули зі скла поставляються в запаяному вигляді, концентрація і кількість вмісту точно розраховуються). Використовуються тоді, коли є потреба швидко приготувати розчин марганцівки (1 л 0,1 н. або 0,01 н.).

Артикул: 00194. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фіксанали калій марганцевокислий. У нас можна купити стандарт-титри калій марганцевокислий оптом за доступною ціною. Фіксанал калій марганцевокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна фіксаналів калію марганцевокислого Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку стандарт-титрів калію марганцевокислого по всій території України.

 Характеристики фіксаналів калію марганцевокислого

Застосування перманганату калію широко відоме в медичних цілях, де ця сполука виступає антисептиком для полокання горла, промивання ран та обробки опікових поверхонь. Також його вживають при алкалоїдних отруєннях. Є, звичайно, й інші сфери, де особливо цінні фіксанали марганцевокислого калію. З їх допомогою створюють розчини для встановлення перманганатної окислюваності, яка визначає якість води. Отримані розчини також використовують в ролі окисника при синтезі метафталевих і парафталевих кислот. Ними виконують травлення деревини, тонують фотографії та виводять татуювання.

Особливості стандарт-титрів калію марганцевокислого

Стандарт-титри мають низку беззаперечних переваг у порівнянні з іншими формами речовини. Їх вибирають, передусім, за зручність транспортування, зберігання і застосування. Крім того, вони високочисті й стабільні при кімнатній температурі. Здійснити необхідну дію з їх допомогою швидко і легко.

Якщо Вам потрібно купити оптом стандарт-титри калій марганцевокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фіксанали калій марганцевокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

фіксанали калій марганцевокислий

Залишіть відгук до товару “Фіксанали (стандарт-титри) калій марганцевокислий”