Пошук
Гідроксид калію (їдкий калій)

40.80 грн

Калий гидроксид
Kalyj_hydroksyd_2

Гідроксид калію (їдкий калій)

40.80 грн (ціна за 1 кг)

Гідроксид калію є білими, ромбічними кристалами. Гідроксид належить до найпоширеніших лугів, що активно застосовуються в різних галузях промисловості.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорії: , , .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності калій гідроксид. У нас можна купити калій гідроксид оптом за доступною ціною. Калій гідроксид має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна калій гідроксид Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку калію гідроксиду по всій території України. Ціна лугу гідроксиду калію залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі калію гідроксиду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Калій гідроксид  – характеристики

Луг у вигляді безбарвного кристалічного реактиву. Кристали мають лускату форму. Отримання цієї речовини відбувається шляхом електролізу розчинів хлориду. 

Основні властивості гідроксиду калію

1. Гігроскопічність. Здатність поглинати водяну пару пояснює можливість цієї речовини поширюватися на відкритому повітрі. Тому зберігати їдкий калій потрібно в сухих умовах у закритому вигляді;

2. Розчинення в спиртах при температурі +28 °С і у воді при 0 °С. В результаті цього процесу виділяється велика кількість тепла;

3. Активна взаємодія і прояв бурхливих реакцій з кислотами, утворення газу водню при контакті з металами та аміаку – з солями амонію;

4. Руйнування органічних матеріалів (шкіри, паперу, дерева, полімерів тощо);

5. Негорючість, але вибухонебезпечність.

Скажете, занадто небезпечно мати справу з калієвим лугом, що має такий набір властивостей? Так, але якщо поглянути на нього з іншого боку, з боку можливостей, що відкриваються, то вони з надлишком перекривають усі сумніви і значно збільшують сфери експлуатації цього хімічного продукту.

Застосування гідроксиду калію

Гідроксид належить до найпоширеніших лугів, що активно застосовуються в різних галузях промисловості.

У харчовій він виступає добавкою, за допомогою якої можна регулювати кислотність.

Цю речовину використовують при виготовленні какао і шоколаду, а також продукції, що їх містить.

У хімічній – для отримання метану, виявлення в розчинах катіонів, поглинання газів кислот.Калій гідроксид

У будівництві – для виробництва штукатурки, розчинів гіпсу, побілки.

У металургії – з метою знищення відпрацьованих небезпечних газів.

Виробництво побутової хімії, зокрема, мила і шампунів, відбілювачів і засобів для гоління, також не обходиться без його участі.

У паперово-целюлозній – для запобігання появі піни при виготовленні паперу і картону.

У медицині – для лікування кислотних опіків, зокрема, в стоматології – для дезінфекції каналів зубів.

З екологічною метою гідроокис калію додають до морської води для зменшення обсягу вуглекислого газу в атмосфері і, як наслідок, зменшення парникового ефекту.

У промислових масштабах і в побуті за допомогою їдкого калію очищують від жиру предмети з нержавійки, від зайвих частинок (зважених і колоїдних) – стічні води. У виробництві добрив, синтетичного каучуку, акумуляторних електролітів, солей, реактивів – ніде не обійтися без гідроксиду калію.

Варто знати! Користь експлуатації цього реактиву не піддається сумніву. Але все ж, надлишок калієвого лугу може шкодити як матеріалу, до якого він застосовується, так і людині, яка працює з ним.

Речовина належить до 2-го класу небезпеки. Будьте обережні при роботі з нею. Використовуйте спецодяг, гумові рукавички, захисні окуляри. Якщо гідрат окису калію потрапить на шкіру або слизові оболонки, ретельно промийте їх теплою водою і зверніться до лікаря. Уникайте найменшої можливості контакту з очима.

Речовина є лугом, бурхливо реагує з кислотою, а в корозійно-агресивному вологому середовищі – зметалами, такими як цинк, алюміній, олово та свинець з утворенням вибухонебезпечного газу водню.Реагує з солями амонію утворюючи аміак (газ). Агресивний калій гідроокис щодо деяких пластмас,гуми і полімерів.Калій гідроксид

Їдкий калій застосовується для виробництва
добрив,
синтетичного каучуку,
електролітів для акумуляторів,
реактивів, солей,
у медичній промисловості та в інших галузях господарства.

Якщо Вам потрібно купити гуртом калій гідроксид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на калій гідроксид, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

мішок 25 кг, фасування 1000 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Калий гидроксид

Залишіть відгук до товару “Гідроксид калію (їдкий калій)”