Пошук
Йод однохлористий

52.20 грн

Йод однохлористий

52.20 грн (ціна за 1 кг)

Йод однохлористий (йодхлорид) – червоно-бура рідина, сильний окисник, що роз’їдає коркові, гумові, шкіряні матеріали та димить на повітрі. Запах – різкий, хлористого водню. Змішування з водою, спиртами і гліцериноподібними розчинниками відбувається в різних співвідношеннях.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності йод однохлористий. У нас можна купити йод однохлористий оптом за доступною ціною. Йод однохлористий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна йоду однохлористого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по йоду однохлористого всій території України. Ціна йоду однохлористого також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі йоду однохлористого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Для досягнення різноманітних цілей застосовуються водні розчини цієї речовини.

Йод однохлористий як ветпрепарат – це однорідна прозора жовто-помаранчева рідина, що складається з йод однохлористийоднохлористого йоду і соляної кислоти, допоміжною речовиною виступає вода.

Подібно до інших йодовмісних субстанцій, однохлористий йод у певних концентраціях має протимікробну, антисептичну і сануючу дію. Веде активну боротьбу з різними типами бактерій, вірусів, грибів, спор і яйцями гельмінтів.

Застосування однохлористого йоду

Ця речовина отримала широке поширення в сільському господарстві, зокрема в тваринництві та птахівництві. Її застосовують для:

 • вологої дезінфекції та дезінвазії обладнання, приміщень, де утримуються худоба та птиця. З цією метою водні розчини готують перед самою обробкою;
 • аерозольної дезінфекції цих же приміщень при наявності у тварин респіраторних хвороб. Процес обробки являє собою сублімацію парів йодо- і хлороалюмінію, отриманих сполученням йодхлориду та алюмінію, зазвичай, у вигляді алюмінієвої пудри ПАП-1;
 • очищення від цвілі холодильних камер (10 % розчин);
 • протистояння хворобам тутового шовкопряда за допомогою обробки приміщень і обладнання (10 % розчин);
 • знезараження яєчної шкаралупи при поверхневому інфікуванні збудниками геморагічної септицемії птахів (4 % розчин);
 • лікування у тварин стригучого лишаю. Для обробки ураженої шкіри застосовують 10 % розчин, наносять його в малих кількостях за допомогою щітки або ватно-марлевого тампона, ретельно втирають у хворі місця і в шкіру навколо них;
 • боротьби з інфекційною ентеротоксемією та брадзотом овець, туберкульозом тварин і птиці (10 % розчин);
 • позбуття інфекційного риніту, рожі свиней, вірусного гепатиту качок, ящуру з розрахунком 0,5 л речовини на 1 м2 (5 % розчин);
 • протистояння мікоплазмозу та сальмонельозу, стронгілятозам і стронгілоїдозам (3 % розчин);
 • лікування кокцидіозу кролів та птахів (10 % розчин);
 • допомоги при параскаридозі коней і аскаридозі свиней (5 % розчин);
 • обробки вимені корів перед доїнням (0,5 % розчин).

Йод однохлористий, як і всі йодо-хлоровмісні препарати, в оптимальних концентраціях має антисептичні, сануючі властивості. Активний проти бактерій (мікобактерій), грибків, вірусів, яєць ряду гельмінтів, спор і оогенез кокцидій. Йод однохлористий використовують для вологої дезінфекції, дезінвазії поверхонь тваринницьких, птахівничих приміщень і всього устаткування в них, холодильних камер, знезараження шкаралупи яєць. Також ним проводять аерозольну дезінфекцію повітря приміщень тваринницьких ферм і птахофабрик, лікування тварин, уражених різними видами лишаю, і переддоїльної обробки вим’я корів. Дози і спосіб застосування: вологу дезінфекцію, дезінвазію приміщень та інших об’єктів проводять водними розчинами однохлористого йоду, приготованими безпосередньо перед обробкою. При сибірці обробляють 10 % розчином препарату з розрахунку 1 л/м2. Розчин наносять дворазово по 0,5 л/м2 з інтервалом 15-25 хвилин.

При роботі з концентрованим препаратом і його розчинами персонал повинен бути забезпечений прогумованими фартухами, гумовими чобітьми, гумовими рукавичками, захисними окулярами, а при розпиленні препарату в закритому приміщенні – протигазом марки А. При попаданні препарату на шкіру людей, його необхідно змити великою кількістю води з милом.

Йод однохлористий (ветпрепарат для птахівничих підприємств та свиноферм)

Фармакологічні (біологічні) властивості препарату.

Йод однохлористий належить до ряду антисептичних препаратів. Має широкий спектр антимікробної дії відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій, включаючи мікобактерії туберкульозу, а також вірусів і грибків. Активний даний препарат проти спор анаеробних бактерій, ооцист кокцидій, яєць ряду гельмінтів.

Пари цьогоконцентрованого (нерозведеного) ветеринарного засобу викликають сильне подразнення слизових оболонок верхніх дихальних шляхів, кон’юнктивіт, помутніння рогівки очей. При тривалому впливі на шкіру йод однохлористий викликає опіки і виразки.

За ступенем впливу на організм цей препарат належить до небезпечних речовин (2 клас небезпеки згідно ГОСТ 12.1.007-76).

Покази щодо застосування препарату ЙОД ОДНОХЛОРИСТИЙ

 • для лікування тварин, уражених стригучим лишаєм;
 • для антисептичної обробки вимені корів; шкарлупи яєць;
 • для профілактичної та вимушеної дезінфекції поверхонь тваринницьких, у тому числі птахівничих, приміщень та технологічного обладнання, допоміжних об’єктів тваринництва та інвентарю з догляду за тваринами, холодильних камер;
 • для аерозольної обробки повітря тваринницьких, у тому числі птахівничих, приміщень, за відсутності тварин і птахів.

Порядок застосування ветеринарного препарату йод однохлористий

Для лікування тварин, хворих стригучим лишаєм, уражені ділянки шкіри обробляють 10% водним розчином або 10% розчином цього лікарського препарату на триетиленгліколі, що добре проникає завдяки своїй масляній консистенції в уражену ороговілу шкіру. Засіб ветеринарний для наносять на уражені ділянки шкіри невеликими порціями щіткою або ватно-марлевим тампоном, ретельно втирають у шкіру в місцях ураження і навколо них. При наявності свіжих ран, достатньо 1-2-разової обробки з інтервалом 20-30 хвилин. У запущених випадках, при наявності твердих кірочок, обробку проводять 3-5 разів на день протягом 3 днів. При цьому розчин втирають з особливою ретельністю, щоб забезпечити його проникнення в товщу кірочок, під скоринки і волосяні цибулини.

Обробку поверхні шкіри тварин проти різновидів лишаю слід проводити на відкритому повітрі або в добре вентильованому приміщенні. Для обробки кожної тварини використовують новий тампон, а щітки періодично очищають від забруднень, промивають водою і дезінфікують шляхом занурення на 10-15 хвилин в окрему ємність з 10%

Крім цього, застосовують даний ветпрепарат і малокрапальним способом, а також методом поливу при африканській чумі свиней, сибірці, інфекційному атрофічному риніті, рожі свиней, вірусному гепатиті каченят, ящурі, інфекційній ентеротоксемії і брадзоті овець, туберкульозі тварин і птиці, респіраторному мікоплазмозі птиці і сальмонельозах, при кокцидіозі кролів і птиці, параскаридозі коней і аскаридозі свиней, при стронгілятозах і стронгілоїдозах, при заразних хворобах гусениць тутового шовкопряду.

Таким чином, йод однохлористий незамінний при лікуванні і профілактиці багатьох захворювань у домашньої птиці, свиней, овець, корів, коней, кролів тощо. Для запобігання корозійній дії доцільно обробляти металеве обладнання (окремо від поверхонь приміщень) йодом однохлористим, розчиненим у триетиленгліколі у співвідношенні 1 : 9.

Зберігання та безпека під час робіт із йодом однохлористим

Зберігати йод однохлористий необхідно в упаковці виробника щільно закритим. Приміщення складу повинно бути захищеним від сонячного випромінювання і мати всередині плюсову температуру.

Важливо: зберігання в житлових приміщеннях і в тих, де є вільний доступ для сторонніх людей, заборонено!

Не варто забувати також, що існує чітко визначений показник допустимої концентрації пари в робочій зоні – 5 мг/м3.

Гарантійний термін зберігання йодхлориду – 24 місяці з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити оптом йод однохлористий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на йод однохлористий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

каністра 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Йод однохлористый

Залишіть відгук до товару “Йод однохлористий”