Циліндр мірний з пластиковим корком

18.00 грн (ціна за 1 штуку)

2 клас точності. ГОСТ 1770-74

25 мл
50 мл
100 мл
250 мл

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Циліндр мірний з пластиковим корком. У нас можна купити Циліндр мірний з пластиковим корком за доступною ціною. Якість, умови придбання і ціна Циліндра мірного з пластиковим корком Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. При купівлі Циліндра мірного з пластиковим корком оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Якщо Вам потрібно купити гуртом Циліндр мірний з пластиковим корком, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на Циліндр мірний з пластиковим корком , а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Циліндр мірний з пластиковим корком за вигідною ціною, також замовити Циліндр мірний з пластиковим корком з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.

Дякуємо за Ваш відгук.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.