Пошук
Олія імерсійна

-

maslo imersijne
maslo immersionoe

Олія імерсійна

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Імерсійна олія – це олія для мікроскопічних досліджень, виконуваних із застосуванням імерсійних (олійних) об’єктивів мікроскопів.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності олія імерсійна. У нас можна купити імерсійну олію за доступною ціною. Олія імерсійна має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна олії імерсійної Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України.  При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Головні вимоги, яким вона повинна відповідати: прозорість, наявність показника заломлення світла, що дорівнює таким лінзового і предметного скла, відсутність домішок, що спричинюють помутніння об’єктива. Найбільше цим вимогам відповідають олія кедрового горіха і спеціальні штучні олії.

І. о. використовують у поєднанні зі сильно контрастними об’єктивами. Верхня межа роздільної здатності світлових мікроскопів дещо перевищує 1000х. При такому збільшенні досліджуваний об’єкт повинен добре освітлюватися, інакше картинка буде темною і погано проглядатися. Справа в тому, що відбувається заломлення і розсіювання світла в повітряних масах, що знаходяться між об’єктивом і покривним склом. А застосування імерсійної олії дає можливість зловити більше світла і, як результат, надати зображенню більшої чіткості.

Ці олії випускаються і застосовуються 2-х в’язкостей – низької (тип A) і високої (тип B). Перші використовують до повітря, що розташовується між слайдом і об’єктивом, другі – в сукупності з конденсором.

Кілька важливих правил застосування імерсійної олії:

– нанесення слід виконувати на сухий препарат;

– зняття з об’єктива робити сухою ганчіркою з фланелі, а з препарату – просоченою бензином або диметилбензолом;

– очищення від олії важливо виконувати до її висихання.

Якщо Вам потрібно купити гуртом олію імерсійну, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на імерсійну олію, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

maslo imersijne

Залишіть відгук до товару “Олія імерсійна”