Пошук
Хромовий ангідрид (триокис хрому, оксид хрому (VI))

123.00 грн

Хромовий ангідрид (триокис хрому, оксид хрому (VI))

123.00 грн (ціна за 1 кг)

Хромовий ангідрид (триокис хрому або оксид хрому(VI)) – це хімічна сполука хрому з киснем. На зовнішній вигляд, хромовий ангідрид – це темно-червоні кристали, що добре розчиняються у воді.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: 23445353. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності хромовий ангідрид. У нас можна купити хромовий ангідрид оптом за доступною ціною. Хромовий ангідрид має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна хромового ангідриду Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку хромового ангідриду по всій території України. Ціна хромового ангідриду також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі хромового ангідриду оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості хромового ангідриду

ГОСТ 2548-77 Марка А
Хімічна формула: CrO3

Хромовий ангідрид застосовується для одержання хрому способом електролізу, електролітичного хромування. Триокис хрому використовується як сильний окислювач, іноді присутній у піротехнічних виробах. Цей реактив застосовують також в якості окислювача в органічній хімії (у виробництві ізатину, індиго тощо).

хромовий ангідрид гурт

Оксид хрому в суміші з кизельгуром використовується для очищення ацетилену, що називається «епурит». Розчини хромового ангідриду знаходять широке застосування в лабораторній практиці (в шкільних хімічних лабораторіях, в науково-дослідних інститутах), для повного очищення посуду від органічних забруднювачів (так звана хромова суміш, що призначена для очищення). Важливо відзначити, що хромовий ангідрид дуже отруйний, як, втім, і інші сполуки шестивалентного хрому. Зберігають триокис хрому в скляному або пластиковому герметичному посуді, виключаючи будь-який контакт з органічними речовинами. Робота з хромовим ангідридом вимагає застосування спецодягу і засобів індивідуального захисту.

Якщо Вам потрібно купити оптом хромовий ангідрид, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на оксид хрому(VI), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Технічні характеристики

Хромовий ангідрид технічнийМарка АМарка БМарка В
Масова частка хромового ангідриду (CrO3), % не менше99,798,898,0
Масова частка речовин, нерозчинних у воді, % не більше0,020,05не нормуються
Масова частка сульфатів (SO4), % не більше0,060,18не нормуються
Масова частка натрію (Na), % не більше0,05не нормуютьсяне нормуються

 

 

Вага

барабан 50 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

хромовый ангидрид

Залишіть відгук до товару “Хромовий ангідрид (триокис хрому, оксид хрому (VI))”