Пошук
Гліцерин фармакопейний

40.50 грн

Глицерин
glicerin2

Гліцерин фармакопейний

40.50 грн (ціна за 1 кг)

Гліцерин (1,2,3-тригідроксіпропан, 1,2,3-пропантріол) CH2 (OH) CH (OH) CH2 (OH) (мол. маса 92,10). Широко поширений у природі у формі гліцеридів – основних компонентів природних жирів і рослинних олій. Відкритий шведським вченим К. Шеєле в 1779.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорії: , , .

Гліцерин (гліцерол, 1,2,3-пропантріол/тригідроксипропан) – це один з найпростіших 3-хатомних спиртів у формі прозорої рідкої речовини з характерною в’язкою консистенцією. Формула: C3H8O3, або по-іншому C3H5(OH)3. Купити гліцерин часто доводиться підприємствам, що працюють в найрізноманітніших напрямках: від тих, що виготовляють косметику, до тих, які спеціалізуються на тютюновому виробництві.гліцерін
Відкриття цієї речовини датується 1779 р. і належить шведському хіміку-фармацевту Шеєле. Спосіб, яким цей продукт був отриманий тоді – омилення жирів за участю свинцевих окислів. А позаяк він досить поширений і є одним з головних компонентів природних жирів і рослинних олій, у наш час його основні обсяги добуваються подібно до того, як це сталося вперше. Ця сполука переважно є побічним продуктом при жироомиленні.
З інших актуальних способів синтезу:

 • хлорування пропену при t 450-500 °С для отримання алілу хлористого, з якого при поєднанні з HClO формуються хлоргідрини, омилення яких лугом і дає гліцерол. До слова, трансформація хлористого алілу через дихлоргідрин або пропен-2-ол-1 лежить і в основі інших варіантів утворення речовини;
 • окислення пропену в акрилальдегід з подальшим проведенням паросумішей C3H4O і C3H8O крізь ZnO-MgO прискорювач для утворення C3H6O, який при t 190-270 °C у водному розчині трансформується в 1,2,3-пропантріол;
 • гідрування моносахаридів/гліколеве бродіння цукрів, застосування продуктів сольволізу водою крохмалю, деревної муки;
 • виготовлення біопального (як додатковий продукт).

Купити гліцерин

Хочете замовити гліцерол фармакопейний в Україні? Компанія «Система Оптимум» – до ваших послуг! Ми реалізуємо різну хім. сировину оптом і в роздріб на вигідних умовах. Продукція відповідає високим якісним параметрам, на підтвердження чого – інформація в сертифікаті якості. Наші постійні клієнти також зазначають як переваги співпраці з нашою компанією комфортні умови придбання та доступні ціни.
У нашому розпорядженні – місткі власні склади і досить великий автомобільний парк, що дозволяє кожне замовлення виконувати максимально оперативно з доставкою в будь-яку точку країни.

Фізичні, хімічні та термічні властивості

Виглядає тригідроксипропан, як в’язка рідина, позбавлена забарвлення. Запах відсутній, смак – солодкуватий. Характеризується сильною гігроскопічністю. Чудово розчиняється у великому переліку розчинників, зокрема в водних і спиртових середовищах (змішування з водою відбувається в будь-яких співвідношеннях). Помірному розчиненню піддається в ефірах, зокрема в етиловому ефірі оцтової кислоти. В переважній кількості вуглеводнів не розчиняється. Поєднуючись з пропан-1,2-діолом, набуває підвищеної плинності.
Молярна маса – 92,1 г/моль, густина – 1,261 г/см³ (ці параметри пояснюють можливість застосування речовини в різних хім. реакціях). Термовластивості: t плавлення – 18 °C, t кипіння – 290 °C (за норм. тиску), t розкладання – 554±1 °F, t спалаху – 320±1 °F.
Гліцерин має класичні для поліспиртів хім. властивості:

 • легке реагування з різними органічними і неорганічними сполуками;
 • формування складних і простих (аліфатичних і ароматичних) етерів, а також гліцеридів металів;
 • поява моно- і дигалогенгідринів при компонуванні з галогеноводнями/галоїдами фосфору.

Застосування

Технічний, харчовий та фармакопейний гліцерол застосовується в різних галузях промисловості:

 • косметична сфера. Основне призначення – уповільнення висихання різної косметики (основне, та не єдине, про інші – трохи далі);
 • кондитерське виробництво. Відомий як добавка до їжі Е422. Найчастіше вноситься в цукрову глазур, з метою запобігання кристалізації цукру. При додаванні в торти і цукерки позитивно впливає на консистенцію і/або не дає просідати шоколаду;
 • медицина і фармацевтика. Гліцерин фармакопейний – популярний інгредієнт засобів проти кашлю, тих, що викликають анестезію, різного роду настоянок, мікстур та інших медикаментів, у зв’язку зі своєю в’язкістю. Не рідкість – його використання при заморожуванні живих тканин (еритроцитів, рогової оболонки та ін.), під час чого він виступає середовищем-захистом;
 • ЛФ промисловість. Тут має цінність реакція матеріалу з 2-хосновними к-тами, в результаті чого утворюються алкідні смоли;
 • виготовлення вибухівки. Всім відомі вибухові суміші динаміт і кордит мають в своєму складі нітрогліцерин, який утворюється при поєднанні 1,2,3-тригідроксипропану з нітрувальною сумішшю (HNO3 + H2SO4);
 • заготівля тютюну. Завдання, виконанню якого зазначений реактив сприяє в цьому напрямку – збереження вологості листя.

Як сповільнювач висихання гліцерол вводять в різні композиції: не тільки в згадану вище косметику, але й у свічки мед. призначення, зубні пасти, лосьйони, мийні засоби, клеї та інші сполучні субстанції. Крім того, він може бути використаний в якості мастила, охолоджувальної рідини, пластифікатора ПЕ та інших пластиків, розчинника витяжок, ароматизаторів і харчових барвників.

Використання для електронних сигарет

Електронні сигарети (e-cigarette, вейпи) – це пристрої, які створюють високодисперсні аерозолі, призначені для вдихання. Вони можуть використовуватися і для нікотину, і, що відбувається найчастіше, для безнікотинових сумішей. Формування пари відбувається у зв’язку з випаровуванням з нагрівального елементу спец. рідини. Ця рідина не є моноскладом. Це комплексний матеріал, компонентами якого можуть виступати ПГ, нікотин, аромаречовини, очищена вода і гліцерин у різних компонуваннях і співвідношеннях.
Для електронних сигарет переважно застосовують гліцерин натуральний, вироблений з рослинних джерел.

Переваги використання для електронних сигарет

Яка роль матеріалу, що розглядається, в рідинах для e-cigarette? Чому він кращий, якщо порівнювати з іншими подібними компонентами? Візьмемо, наприклад, пропіленгліколь. У порівнянні з ним, тригідроксипропан більш в’язкий, як результат, пара виходить густішою. Це одна з переваг речовини. Серед інших:

 • пом’якшений вплив у процесі куріння на горло;
 • внесення в пару солодкого присмаку, тому курці, яким це подобається, зупиняють вибір на рідинах саме з таким компонентом (ті, кому не подобається, відповідно, надають перевагу ПГ);
 • безпека для людського організму (лише в дуже рідкісних випадках можливий прояв алергій).

Якщо порівнювати рідкий гліцерол з пропіленгліколем далі, то спливе і низка негативних моментів. Ми це не приховуємо, а радимо враховувати всі «за» і «проти». Так, не є винятком утворення смолистих накопичень у вейпі, що може спровокувати його поломку. Також інтенсивність смаку дещо менша – це зворотна сторона пом’якшеного впливу.
До речі, щоб мінімізувати негативи і домогтися найкращих результатів використання, можна поєднувати обидві згадані речовини – два базові елементи рідин для e-cigarette. Їх тандем – запорука створення якісних заправок, що поєднують плюси і того, й іншого: щільна насичена пара, оптимальна інтенсивність аромату, можливість регулювати ступінь впливу на горло, використовуючи різні співвідношення.

Застосування у виробництві косметики і ліків

Для косметології і фармацевтики ця сполука дуже важлива. Вона універсальна і безпечна. Має значний спектр застосування, з огляду на прозорість, в’язкість, солодкий смак, а також легке й оперативне змішування з водою.
Не можна не акцентувати увагу на благотворному впливі цього матеріалу на шкіру. Він омолоджує і загоює. Багатьом іншим продуктам з ним складно зрівнятися в боротьбі з віковими змінами шкіри. Не переоцінити його роль і при шкірних захворюваннях, зокрема при наявності збільшеної сухості та лущення. Він ефективно зволожує, живить і пом’якшує шкіру, тому зовсім не дивно бачити його в складі численних омолоджувальних косметичних засобів, зокрема масок для обличчя та шиї, кремів для рук і нігтів тощо.
Замовити в Україні
Якщо вам знадобився вказаний реактив для застосування в тій чи іншій сфері, зверніться до фахівців компанії «Система Оптимум». У нас працюють винятково профі на всіх ланках виробничо-реалізаційного ланцюжка: починаючи від технічних співробітників, закінчуючи консультантами і працівниками логістики. Продаж здійснюється на взаємовигідних умовах. Доставка – без зволікань в будь-який регіон країни.

Гліцерин оптом

Ми реалізуємо продукцію різними партіями. Ви можете придбати як небагато речовини за раз, так і оформити замовлення оптом. На якому з варіантів не зупинитеся, можете бути впевнені: ми підійдемо до питання з усією ретельністю і відповідальністю, щоб ви залишилися максимально задоволені вибором нашої компанії.

Ціна гліцерина в Україні

Ціна гліцерина завжди має одне з найважливіших значень. Ми це добре розуміємо. Звичайно, собі в збиток працювати ніхто не стане. Але ми зуміли організувати діяльність так, щоб вигода була досягнута в двосторонньому порядку. Недорого для замовника і з розумним прибутком для нашої компанії – тільки так і не інакше.
До слова, на вартість впливають обсяги закупівель. При замовленні великої партії наші менеджери нададуть вам знижку в індивідуальному порядку.

Вибір зручного фасування

Хочете купити гліцерин на сайті ПП «Система Оптимум»? Вибирайте відповідне фасування (каністра 25,2 кг, бочка 250 кг або ж кубова ємність 1000 кг) і оформляйте замовлення! Ми готові приступити до його обробки миттєво!

СЕРТИФІКАТ ЯКОСТІ ГЛІЦЕРИНУ

Гліцерин

С3Н8О3

Кваліфікація Термін зберігання Виробник
фарм 1 рік Німеччина

Показники якості гліцерину

Показник Норматив Випробування
1 Густина при 25 0С, г/см3 > 1,260 1,2613
2 Колір Відповідно до USP30 Відповідає
3 Залишок після прожарювання, % < 0,01 0,00239
4 Хлориди (Cl), % < 0,001 0,0005
5 Сульфати (SO4), % < 0,002 0,0005
6 Важкі метали (Pb), ppm < 5 1
7 Хлорорганічні сполуки (в перерахунку на Cl), % < 0,003 0,001
8 Жирні кислоти та ефіри (0.5 N NaOH) < 1,0 0,431
9 Цукор Не допускається Відповідає
10 Масова частка основної речовини, % > 99,5 99,726
11 Вологість, % < 0,5 0,2079
12 Органічні домішки, ppm:
13 Хлороформ (CHCl3) < 60 Не виявлений
14 1,4-Діоксан (C4H8O2) < 380 Не виявлений
15 Метиленхлорид (CH2Cl2) < 600 Не виявлений
16 Трихлоретилен (C2HCl3) < 80 Не виявлений
17 Діетилгліколь, % < 0,1 0,05

Лабораторний висновок: якість препарату відповідає вимогам USP 30

Вага

бочка 250 кг, каністра 25,2 кг, фасування 1000 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Глицерин

Залишіть відгук до товару “Гліцерин фармакопейний”