Пошук
Гідразин солянокислий (гідразину гідрохлорид)

900.00 грн

Гідразин солянокислий (гідразину гідрохлорид)

900.00 грн (ціна за 1 кг)

Порошок, який має вигляд білих кристалів, легко розчинний у воді (27,2 % при 23 °С), розчинний в етанолі та ефірі.

Артикул: 08333. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності гідразину гідрохлорид. У нас можна купити солянокислий гідразин оптом за доступною ціною. Гідразин солянокислий має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна гідразину гідрохлориду Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку гідразину солянокислого по всій території України. Ціна гідразину солянокислого також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі гідразину солянокислого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Синонім: солянокислий гідразин, гідразину гідрохлорид, гідразину хлоргідрат, гідразин дигідрохлорид.

Властивості гідразину солянокислого

  • формула: CL2H6N2
  • густина 1,42 г/см3;
  • при температурі понад 198 °С солянокислий гідразин розкладається;
  • отруйний.

Застосування гідразину гідрохлориду

Використовується для виробництва пестицидів, дезінфікуючих засобів, відновлюючий агент в органічній хімії.

В останні роки похідні гідразину (в тому чилі гідразин солянокислий) все більш використовуються в медицині: їх призначають як: прититуберкулезні препарати (тубазид, фтивазид тощо); інгібітори моноамінооксидази; антибластоматозні засоби.

Гідразин успішно може бути використаний в якості пального для реактивних двигунів. У складі двокомпонентного палива гідразин гідрат, гідразину сульфат, гідразину гідрохлорид під час другої світової війни був застосований в Німеччині на реактивних винищувачах «Мессершмітт МО-16З» і літаючих снарядах «ВР-20». В армії Сполучених Штатів Америки гідразин і його похідні широко поширені як ракетне паливо.

Якщо Вам потрібно купити оптом гідразин солянокислий, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на гідразин солянокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Гидразин сернокислый

Залишіть відгук до товару “Гідразин солянокислий (гідразину гідрохлорид)”