Пошук
Гексан

90.00 грн

Гексан

90.00 грн (ціна за 1 кг)

Гексан – це нерозгалужений алкан, що містить шість атомів вуглецю. Хімічна формула гексану С6Н14, його молекулярна маса 86,17 г/моль. Гексан є безбарвною летючою рідиною, яка не розчиняється у воді і легко займається. Гексан має легкий своєрідний запах, поріг сприйняття запаху для гексану становить 130 частин на мільйон (PPM). Тиск пари в гексані  150 мм рт.ст. при 25 °С. Основну кількість гексану виробляють із сирої нафти.

Артикул: 04318. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності гексан. У нас можна купити гексан оптом за доступною ціною. Гексан має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна гексану Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку гексану по всій території України. Ціна гексану також залежить від обсягів закупівлі. При покупці гексану оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики гексану

Гексан (н-гексан) – безбарвна рідка летка органічна речовина, нерозгалужений ізомер, насичений вуглеводень з класу алканів. Складається з 6 атомів вуглецю і 14 атомів водню. Має ледь відчутний запах, схожий до запаху дихлоретану. У воді не розчиняється, але добре поєднується з органічними сольвентами: хлороформом, етиловим і метиловим спиртами, ацетоном, сірчаним ефіром. Легко спалахує, вибухонебезпечний. Всього розрізняють 5 ізомерів гексану. Молярна маса – 86,18 г/моль, густина – 0,6548 г/см3, t плавлення – -95 °C, t кипіння – 68 °C. Формула – C6H14.

Знаходження цієї речовини у великих кількостях спостерігається в бензині прямого відгону, а його ізомерів – у бензині каталітичного крекінгу і алкілування. Основний спосіб отримання цієї сполуки – переробка сирої нафти. Від її характеристик, а також від виду очищення залежить точний фракційний склад гексану.

Сфери застосування гексану

Гексан відомий, перш за все, як компонент бензину. З нього утворюється бензол. Такі ізомери, як 2,2- і 2,3-диметилбутан, виступають додатками до моторного пального, які підвищують його якість. Ось ще кілька з основних процесів, де затребувана ця субстанція:

– екстракція олії з кукурудзи, сої, арахісу;

– аналіз якості води, медпрепаратів та харчових продуктів;

– розчинення парафінових корків (нафтовидобування);

– розрідження матеріалів органічного походження, наприклад, клеїв, фарб, лаків, адгезивів;

– виконання хімічних реакцій (служить неполярним розчинником);

– створення низькотемпературних термометрів (застосовується як наповнювальна рідина);

– калібрування аналітичної техніки для летких сполук органічної етимології;

– знежирення поверхонь в якості мийного засобу (поліграфія, виготовлення текстилю та меблів);

– виробництво ПЕ і ПП (є сировиною для їх синтезу);

– виготовлення автошин (як розчинник регулює показники в’язкості каучуку при полімеризації та формуванні);

– обробка наноматеріалів задля уникнення самозаймання на повітрі (нанотехнології).

Гексан і безпека

Виготовлення та використання гексану для мінімізації можливих ризиків вимагає чіткого дотримання ряду правил, оскільки ця речовина не настільки проста, як може здатися на перший погляд.

Гексан подразнює шкірні покриви і слизові оболонки очей, може проникати до організму людини з повітря, питної води і харчових продуктів. У першому варіанті – через легені, звідки транспортується в кров, а далі в усі органи, в інших – через ШКТ. Печінці, звичайно, під силу впоратися з н-гексаном, але тільки в помірних кількостях. Якщо

перевищувати, тим більше постійно, допустимі концентрації, це може призвести до порушень нервової системи, наркотичного ефекту, запаморочення, отруєння, зниження енергетичних запасів організму, сонливості, оніміння рук і ніг, аж до паралічу.

З урахуванням вогне- та вибухонебезпечності, роботи з цим матеріалом необхідно проводити в добре вентильованих, прохолодних, сухих і захищених від світла приміщеннях, далеко від легкозаймистих джерел, з дотриманням техніки пожежної безпеки та застосуванням засобів індивідуального захисту. Транспортувати його потрібно в герметичній тарі виробника, що має спеціальне позначення.

Якщо Вам потрібно купити гуртом гексан, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на гексан, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Гексан

Залишіть відгук до товару “Гексан”