Пошук
Фільтри мембранні (35 мм, нітрат целюлози)

750.00 грн

Фільтри мембранні (35 мм, нітрат целюлози)

750.00 грн (упак. 100 шт.)

№1-пористість 0,3мкм
№2-пористість 0,5мкм
№3-пористість 0,7мкм

В упаковці 100 шт.

Артикул: 00716. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності фільтри мембранні. У нас можна купити фільтри за доступною ціною. Фільтри мембранні має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку мембранних фільтрів по всій території України.  При купівлі фільтрів мембранних оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Мембранна фільтрація – це популярний метод хімічного і мікробіологічного аналізу, а також фільтраційні процеси в промислових масштабах, які здійснюються з метою контролю якості. У наші дні є найпростішим, точним і економічним методом контролю забруднення середовищ мікробами. Він повністю відповідає вимогам досліджень у мікробіології:

– кількість і якість виявлення слідів мікроорганізмів – на найвищому рівні;

– існує можливість тестувати зразки, які містять антибіотики або бактеріостатичні елементи;

– значні обсяги проб;

– живильне середовище витрачається економно;

– надалі можна аналізувати окремі колонії.

Один з найважливіших компонентів мембранної фільтрації, який впливає на виконання робіт і якість кінцевого результату – мембранні фільтри. Через них, поміщених у систему вакуумного фільтрування, фільтруються рідкі зразки або розчини проб у стерильних середовищах з дотриманням стерильних умов. Як наслідок, із задіянням ситового ефекту на поверхні фільтра осідають мікроорганізми, що містяться в аналізованому матеріалі. І цей фільтр, покритий колоніями, залишається у вашому розпорядженні, якщо є потреба використовувати його в якості документа.

Форма і розміри. Мембранні фільтри можуть бути різних розмірів. Якщо мова йде про лабораторний аналіз, то діаметр диска варіюється від 13 до 90 мм. Якщо, власне, про

промислові фільтраційні процеси, то він може досягати 142 мм, 293 мм і т.д. Крім форми диска, такі фільтри можуть мати вигляд пластини.

Особливості застосування

Застосування мембранного фільтра супроводжується використанням стандартного фільтротримача. Як правило, диски стають придатними до експлуатації після виконання стерилізації за допомогою автоклава. Усунути субстанції, які уповільнюють ріст, можна також обполіскуванням стерильними водою/розчином харчової солі.

Далі фільтр поміщується в чашку Петрі, куди до цього була вкладена картонна підкладка/живильне середовище, і інкубують при заданій температурі. Завдяки пористій структурі, мікроорганізми утримуються на поверхні, а інкубація дозволяє розширити їх до обсягів колоній, видимих оком.

Після цього йде підрахунок, обчислення співвідношення до загального обсягу проби. І якщо всі умови (фільтр, середовище, температура + тривалість інкубації) були застосовані правильно, у вашому розпорядженні – точна оцінка забруднення проби мікроорганізмами.

Хочете купити мембранні фільтри? Звертайтеся до ПП Система Оптимум! Фільтри нашої компанії виготовляються з якісного мембранного полотна, тому мають низку важливих переваг. Вони:

– мають необхідний розмір пор, щільність і товщину;

– міцні та еластичні;

– при стерилізації не деформуються;

– не токсичні;

– дають точні результати в оптимальний час.

Всього цього вдається досягти, завдяки ретельному контролю кожної партії продукції. Якість підтверджує вся необхідна супровідна документація.

Якщо Вам потрібно купити гуртом фільтри мембранні, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на мембранні фільтри, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Фільтри мембранні

Залишіть відгук до товару “Фільтри мембранні (35 мм, нітрат целюлози)”