Пошук
Фенол

600.00 грн

Фенол

600.00 грн

Карболова кислота – це рожеві кристали з характерним запахом

Артикул: 07154. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності фенол. У нас можна купити фенол за доступною ціною. Фенол має сертифікати якості. Якість, умови придбання і ціна на фенол Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку фенол по всій території України.

Характеристика та використання фенолу

На відміну від кислот і лугів фенол діє на організм всі єю молекулою. Місцева дія проявляється спочатку у вигляді поверхневих хімічних опіків, надалі отрута роз’їдає слизову оболонку або шкіру, при цьому уражена поверхня набуває бур ого відтінк у. При попаданні на шкіру лізолу (40-60% фенол у в мильному розчині) опіки характеризуються більш вираженим бурим відтінком і слизькою «омиленою» поверхнею. В організм отрута може потрапити через рот, при вдиханні,даних реактивів також здатний добре всмоктуватися через шкіру. Отруєння зустрічаються рідко, зазвичай внаслідок випадкового вживання.
Фенол є вельми важливою промисловою органічною речовиною, обсяг виробництва якої в США становить близько 1,5 млн. т в рік. За звичайних умов це тверда речовина, але при 43 °С фенол стає рідким, що дає можливість транспортувати і переробляти його у вигляді рідини. Незважаючи на традиційну назву фенолу – карболова кислота, його важко віднести до категорії мінеральних кислот, хоча він взаємодіє з лугами з утворенням фенолятів.

Використання фенолу

Карболова кислота застосовується для дезінфекції заражених місць і матеріалів: житлових приміщень, вигрібних ям, лікарняного матеріалу і тощо.
Будучи антисептиком, вона широко застосовувалася в європейській і американській медицині в період ІІ світової війни, але через високу токсичність в даний час використання сильно обмежене.
Має широке використання в молекулярній біології та геннії інженерії для очищення ДНК. У суміші з хлороформом фенол раніше використовувався для виділення ДНК з клітини.
На даний час цей метод не актуальний, через наявність великої кількості спеціалізованих засобів для виділення ДНК.

Якщо Вам потрібно купити оптом фенол,зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на фенол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Фенол

Залишіть відгук до товару “Фенол”