Пошук
Запитання, що часто задаються

Місце розташування компанії

Так, головний офіс у м.Львові, вул. Грунтова, буд. 1. Філія у м.Чернівці, провулок Індустріальний, 7Д

Ми знаходимось за адресою м.Львів, вул. Грунтова, буд. 1

Покупка товарів

Ми постачаємо товар як вітчизняних, так і іноземних виробників, завчасно узгодивши з Вами ціну та термін постачання.

Ми працюємо як з оптовими, так і з роздрібними покупцями. Мінімальне замовлення відповідає мінімальному упакуванню на кожен окремий вид товару.

Доставка по м. Львову нашим автотранспортом при замовленні на суму понад 1000 гривень – безкоштовна. Здійснюємо постачання товару в будь-яке місто України перевізниками: САТ, Автолюкс, Євро-Експрес, Делівері, Міст Експрес, Нічний Експрес, Ваш Час, Інтайм, Нова Пошта, Український Експрес, Гюнсел, а також автотранспортом при тоннажних замовленнях.

Товар можна забрати з головного офісу у м.Львові, вул. Грунтова, буд. 1. Філія у м.Чернівці, провулок Індустріальний, 7Д

Здійснюємо постачання товару в будь-яке місто України перевізниками: САТ, Автолюкс, Євро-Експрес, Делівері, Міст Експрес, Нічний Експрес, Ваш Час, Інтайм, Нова Пошта, Український Експрес, Гюнсел, а також автотранспортом при тоннажних замовленнях.

Інші запитання

Для постійних клієнтів у нас існує індивідуальний підхід та дисконтна програма. Для цього за кожним клієнтом закріплений менеджер.

Ми працюємо як з юридичними, так і з фізичними особами.

Товар упаковується у всій відповідності з вимогами і стандартами якості, що забезпечують цілісність та неушкодження товару при транспортуванні.

Продаж прекурсорів, а саме: сірчана кислота, соляна кислота, ацетон, толуол, марганцовка, диетиловий ефір здійснюється лише юридичним особам, при наявності в них діючої ліцензії на використання прекурсорів. Ми маємо спеціальний автотранспорт та дозвіл на перевезення прекурсорів.

Маєте інші запитання?