Пошук
Етилсилікат

-

Етилсилікат

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Етилсилікат – рідка прозора летка речовина, простий ефір ортокремнієвої кислоти і метилкарбінолу, олігоетоксисілоксан, до складу молекул якого входять різнотипні фрагменти (лінійні, циклолінійні, розгалужені). Кольору не має, запах мало відчутний, властивий ефірам, солодкуватий.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності  етилсилікат . У нас можна купити  етилсилікат  оптом за доступною ціною.  етилсилікат  має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна  етилсилікат  Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку  етилсилікату  по всій території України. Ціна етилсилікату також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі  етилсилікату оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики етилсилікату

Цілком розчиняється в етанолі, а також розчинення його спостерігається в толуолі, бензені та інших розчинниках. Вступає в деякі реакції, властиві кремнійорганічним сполукам. Молярна маса – 208,33 г/моль, густина – 0,933 г/см3 (при 20 °C), t плавлення – -82 °C, t кипіння – 169 °C, t спалаху – 48 °C. Формула джерела-тетраетилсилікату – (C2H5O)4Si.

У наш час однаково затребувані три марки цієї речовини: етилсилікат-32, етилсилікат-40 та етилсилікат-50, де числовий показник позначає відсоткову кількість кремнезему.

Отримання цього матеріалу відбувається з тетрахлорсилану. Процес складається з двох основних стадій. Це, перш за все, часткова етерифікація метилкарбінолом, а також гідролітична етерифікація водним розчином алкоголю. Крім того, можливий синтез шляхом гідролітичної поліконденсації тетраетилсилікату.

Застосування етилсилікату

Різні марки цієї речовини знаходять застосування в різноманітних процесах широкого спектру промислових сфер:

– зв’язування сумішей при створенні форм для потреб авіації, авто- і газової галузей, що піддаються впливу високих температур (ливарне виробництво);

– утворення тампонажних розчинів разом з хлоридами заліза і титану (нафтовидобування);

– вулканізація при затвердінні матеріалів, виготовлених на основі кремнійорганічних полімерів;

– виготовлення фарб з антипригарними властивостями (металургія);

– беззсідальна обробка вовни, зниження зсідання килимів, наділення їх стійкістю до гниття і поглинання пилу, просочення текстилю для фільтрації (текстильне виробництво);

– дублення шкіри, позбавленої в своєму складі води (шкіряний напрямок);

– виготовлення гідpофобних будматеріалів і кpемнієсилікату, обробка поверхонь, покритих фарбою, зменшення пористості бетону, збільшення стійкості цементу до впливу кислот (будівництво);

– антибактеріальне просочування деревини (деревообробка);

– утворення плівок з блиском, які оперативно висихають, стійких до температур і вологи, в складі ЛФМ, максимізація якості каніфольних лаків (лакофарбова галузь);

– просвітлення оптичного скла, створення шару, що розсіює світло, для електроламп і приготування міцних, термостійких керамічних паст, стійких до впливу надмірно агресивних середовищ (кераміко- і скловиробництво);

– виготовлення зубних протезів (медична царина).

Зберігання та безпека

Для цієї субстанції характерна низька токсичність. Однак, показники вибухо- і пожежонебезпеки високі. При перевищенні ГДК у робочому просторі (понад 20 мг/м3) і тривалому впливі на людину можливе подразнення слизових і органів дихання.

Зберігати етилсилікат необхідно в закритих складах, подалі від теплових джерел, уникаючи проникнення вологи і сонячного випромінювання. Гарантійний термін придатності – 1 рік від дати виробництва.

Якщо Вам потрібно купити оптом  етилсилікат, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на  етилсилікат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

етилсилікат

Залишіть відгук до товару “Етилсилікат”