Пошук
Етиленгліколь

48.00 грн

етиленгліколь400
этиленгликоль

Етиленгліколь

48.00 грн (ціна за 1 кг)

Етиленгліколь – це безбарвна в’язка гігроскопічна рідина без запаху, солодкуватого смаку. Температура кипіння 197,6 °С, температура плавлення -12,7 °С, густина – 1,1132 г/см3. Добре розчинний у воді, спиртах, кетонах, помірно – в бензолі, толуолі, диетиловому ефірі. Водні розчини етиленгліколю замерзають при низьких температурах (до -70 °С).

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності етиленгліколь. У нас можна етиленгліколь купити оптом за доступною ціною. Етиленгліколь має сертифікат якості. Якість, умови придбання та етиленгліколю ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку етиленгліколю по всій території України. Етиленгліколю ціна також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі етиленгліколю оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики етиленгліколю

У промисловості етиленгліколь отримують з окису етилену гідратацією. Властивість вступати в реакцію поліконденсації забезпечує цьому реактиву стабільно зростаючий попит в секторі виробництва поліефірів, а унікальна можливість не замерзати при знижених температурах робить його незамінним у виробництві антифризів.
Водні та спиртові розчини етиленгліколю застосовуються як незамерзаючі при низьких температурах розчини, що замінюють радіаторну воду в автомобільних і авіаційних моторах, а в зимових умовах діють також як антифризи. У багатьох випадках етиленгліколь може служити замінником гліцерину.
Етиленгліколь був уперше отриманий в 1859 році французьким хіміком Шарлем Адольфом Вудсом. Перше промислове виробництво етиленгліколю ґрунтувалося на гідролізі дихлоретану водним розчином соди при 200 °С і тиску 10 МПа. Ця хімічна субстанція використовувалася в невеликих масштабах у період Першої світової війни в якості теплоносія і була компонентом вибухових речовин. Широке промислове виробництво цієї сполуки почалося в 1937 році, коли був розроблений процес прямого окислення етилену в этиленоксид, що забезпечило доступною сировиною виробництво етиленгліколю.
На сьогодні основним промисловим способом отримання етиленліколю є гідратація окису етилену. Реакція включає розкриття епоксидного циклу і утворення гідроксильних груп. Вона проходить у воді при невеликому нагріванні і дещо підвищеному тиску в присутності кислотного каталізатора.
Етиленгліколь застосовується для зниження температури замерзання рідин. Так само застосовується для виробництва тосолу, поліетилену, поліуретанів і ряду інших продуктів.

Особливості етиленгліколю

Розчин етиленгліколю з водою замерзає при температурах значно нижчих 0˚С. Розчин етиленгліколю у воді при співвідношенні 2:1 замерзає при -70 ˚С . Водноетиленгліколеві розчини при замерзанні не переходять у твердий стан, а стають пухкою кашоподібною масою і розширюються значно менше, ніж звичайний лід, тому не можуть пошкодити радіатори і труби.
Завдяки високій гігроскопічності етиленгліколь поглинає воду та гази з повітря. Так, наприклад, знаходячись 10 днів на повітрі, етиленгліколь перетворюється у розчин, що містить 50 % води. Етиленгліколь також утворює розчини з великою кількістю речовин, що належать до різних класів хімічних сполук. Він прекрасно змішується з:- багатоатомними спиртами: диетиленгліколь, триетиленгліколь, тетраетиленгліколь, пропіленгліколь, дипропіленгліколь, гліцерин, ізопропиловий спирт (ізопропанол), – одноатомними спиртами: метиловий спирт, етиловий спирт, ізоаміловий спирт, бензиловий спирт.- з ароматичними та ациклічними сполуками, що містять гідроксильні та карбонільні групи: циклогексанон, ацетон, метилетилкетон, бензальдегід, фурфурол. Досить добре етиленгліколь розчиняє аміни, аміноспирти, кислоти органічні, аміди, скипідар, етилцелозольв і різні солі. Вуглеводні при кімнатній температурі в етиленгліколі або не розчиняються зовсім, або розчиняються погано. Зовсім не розчиняються мінеральні олії і погано розчиняються тваринні і рослинні жири. Однак, варто підвищити температуру, як розчинність великого переліку сполук у етиленгліколі зростає.

Застосування етиленгліколю

Етиленгліколь використовується у виробництві охолоджувальних рідин і теплоносіїв, а також у хімічному виробництві в якості вихідних реагентів для отримання великої кількості полімерів і синтетичних смол.
Широке застосування етиленгліколь отримав при виробництві рідин для здійснення теплопередачі і тепловідводу і у виробництві незамерзаючих рідин. Речовини на основі етиленгліколю широко використовуються для охолодження двигунів, у холодильних апаратах, а також у системах теплопостачання. На відміну від води, автомобільний антифриз на основі етиленгліколю закипає при вищій температурі, внаслідок чого збільшується перепад температур між навколишнім середовищем і рідиною, котра охолоджує двигун, що, в свою чергу, покращує тепловіддачу двигуна.
Також етиленгліколь необхідний при виробництві поліетилентерефталату, а також такої тари як: кубові ємності, пляшки поліетиленові та посуд лабораторний поліетиленовий; плівок, які мають високу газонепроникність разом з хорошими електроізоляційними властивостями; волокон синтетичних, що перевершують за міцністю, термостійкістю і еластичністю натуральні і мають високу біо- і хімічну стійкість.
Широке застосування етиленгліколь має у виробництві гідравлічних рідин, які використовуються в гідроприводах металорізального і металургійного обладнання, сільгоспмашинах, в авіації, автомобілях і екскаваторах.
Хімічна формула: C2H4(OH)2

Етиленгліколь для систем опалення та кондиціонування

Етиленгліколь – сиропоподібна прозора безбарвна в’язка рідина, солодкувата на смак і з характерним запахом. Температура плавлення (кристалізації, замерзання) дорівнює -12.6 °С, температура кипіння 197.9 °С, густина при 20 °С  1.11 г/см3. Цей реактив слабо випаровується.
Етиленгліколь розчиняється у будь-яких співвідношеннях у воді, спирті, ацетоні, але погано розчинний в ефірі і зовсім не розчинний у хлороформі. Етиленгліколь має здатність знижувати температуру замерзання водного розчину, що широко використовується при виробництві незамерзаючих рідин – теплоносіїв, холодоагентів, антифризів.
Водні розчини етиленгліколю (незамерзаючі рідини) переходять у тверду фазу при досить низьких температурах, тому хімічний теплоносій етиленгліколь широко застосовується в автономних опалювальних системах і в системах промислового кондиціонування громадських будівель і спортивних споруд, різних виробництв, де технологічно потрібна підтримка у приміщеннях необхідної низької температури.
Найважливішим теплофізичним параметром водного розчину етиленгліколю є залежність температури замерзання розчину від його концентрації. Ця залежність носить нелінійний характер, і температура замерзання водного розчину досягає свого мінімуму в -65 °C при концентрації 65 %, потім при подальшому підвищенні концентрації до 98 % температура замерзання підвищується до -13 °C. Концентрація, тобто кількість етиленгліколю, що міститься в теплоносії, формує в основному і ціну самого теплоносія. Тому не доцільно і економічно невигідним є виробництво та застосування водних розчинів з концентрацією понад 70 %.
Наведемо вплив концентрації етиленгліколю на температуру кристалізації його водного розчину.

Концентрація етиленгліколю, %Температура замерзання, °CГустина при 20 °C
30-151,038
35-201,045
40-251,052
45-301,058
50-351,064
54-401,071
60-501,077
65-651,083
70-601,088

Етиленгліколь зберігається в неопалюваних складських приміщеннях у герметичних сталевих і алюмінієвих бочках з антикорозійним покриттям внутрішніх поверхонь. Ємності повинні бути у вертикальному положенні. Термін зберігання у відповідній тарі становить 5 років з дня виготовлення з можливістю продовження терміну за умови збереження відповідних показників якості.

Де купити етиленгліколь, ціна етиленгліколю

Якщо Вам потрібно купити оптом етиленгліколь, зверніться до компанії Система Оптимум. Етиленгліколю ціну, а також умови оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

Вага

бочка 230 кг, каністра 11,5 кг, куб 1150 кг, налив

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

етиленгліколь400

Залишіть відгук до товару “Етиленгліколь”