Пошук
Етилацетат

51.90 грн

Етилацетат

51.90 грн (ціна за 1 кг)

Етилацетат (етиловий ефір оцтової кислоти) СН3-СОО-CH2-CH3 – безбарвна летка рідина з приємним солодкуватим фруктовим запахом. Є помірно полярним розчинником.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності етилацетат. У нас можна купити етилацетат оптом за доступною ціною. Етилацетат має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна етилацетату Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку етилацетату по всій території України. Ціна етилацетату також залежить від обсягів закупівлі. При покупці етилацетату оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики етилацетату

Етилацетат розчиняється у воді, етанолі, диетиловму ефірі, хлороформі, бензолі та інших розчинниках. Етилацетату притаманні всі хімічні властивості естерів. Добре горить, його пари є вибухонебезпечними. Температура кипіння етилацетату + 77,1 °С, густина  0,902 г/см³.

 

Використання етилацетату

Найбільш широко етилацетат використовується як розчинник, через його низьку вартість і малу токсичність, а також прийнятний запах. Він розчиняє більшість відомих полімерів. Етилацетат – розчинник нітроцелюлози, ацетилцелюлози, смоляних олійних лаків, перхлорвінілових і епоксидних емалей, різних мастил, поліефірних лаків, фарб, кремнійорганічних лаків і емалей, жирів, восків, а в суміші зі спиртом – розчинник у виробництві штучної шкіри. Як розчинник його також використовують у виготовленні клейових композицій та у виробництві лакофарбових матеріалів і чорнила для друкарських машин. Входить до складу розчинника 647.
Етилацетат використовується у виробництві кіно – і фотоплівки, целофану, різних гумово-технічних виробів, а також  для отримання ацетооцтового ефіру. Його застосовують як засіб для желатинізації у виробництві вибухових речовин. Етилацетат часто використовується для екстракції органічних сполук з водних розчинів, а також для колонкової і тонкошарової хроматографії. Етиловий ефір оцтової кислоти застосовують як реагент і як реакційне середовище у хімічному та фармацевтичному виробництві. Як розчинник для проведення реакцій він використовується рідше через схильність до гідролізу і переетерефікаціі. Як знежирювальний агент даний реактив застосовують у виробництві алюмінієвої фольги і тонких алюмінієвих листів, а також в виробництві електронних пристроїв.

Етилацетат – це одна з найпопулярніших отрут, що застосовуються в ентомологічних морилках; комахи після умертвіння в його парах набагато піддатливіші в препаруванні і м’якші, ніж після умертвіння в парах хлоформу. Етилацетат зареєстровано в якості харчової добавки E1504, що застосовується як компонент фруктових есенцій, які додають у різноманітні лікери, напої та кондитерські вироби.

Якщо Вам потрібно купити оптом етилацетат, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на етилацетат, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Вага

бочка 180 кг, каністра 9 кг, куб 1000 кг, налив

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Этилацетат

Залишіть відгук до товару “Етилацетат”