Пошук
Електроплитка “Термія” ЕПЧ 2-2,5

870.00 грн

Електроплитка “Термія” ЕПЧ 2-2,5

870.00 грн

Плитка електрична «Термія» ЕПЧ 2-2,2/220 – двокомфорна електрична плитка з чавунними комфорками і корпусом з нержавіючої сталі, що забезпечує високу антикорозійну стійкість і гігієнічність.

Артикул: 07374. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності електроплитки “Термія” ЕПЧ 2-2,5. У нас можна купити електроплитки за доступною ціною. Електроплитка “Термія” ЕПЧ 2-2,5 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна електроплитки “Термія” ЕПЧ 2-2,5 залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Електроплита ЕПЧ 2-2,2/220 оснащена безступінчатим регулятором рівня нагрівання, що дозволяє плавно задавати рівень нагрівання. Встановлений температурний режим надалі підтримується регулятором плитки автоматично. Світловий індикатор включеного стану нагрівального елемента (окремо для кожного нагрівального елементу) дозволяє виробляти візуальний контроль за режимом роботи пристрою. Опори-ніжки дозволяють перемістити гарячу електроплитку в будь-яке зручне для вас місце, і оберігають від пошкодження робочу поверхню стола.
Гладка поверхня електроплитки спрощує видалення забруднень і підвищує гігієнічність експлуатації приладу. Термін служби електроплиток «Термія» не менше 10 років завдяки застосуванню безпечних, надійних і сучасних комплектуючих виробів.

Технічні характеристики:

Номінальна споживана потужність2,2 кВт
Кількість електроконфорок2 шт
Діаметр конфорки180 і 145 мм
Потужності комфорок1,2 і 1 кВт
Маса4,6 кг
Тип конфоркичавунна електроконфорки з антикорозійним термостійким покриттям
Габаритні розміри500х262х96 мм

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Електроплитка “Термія” ЕПЧ2-2,5

Залишіть відгук до товару “Електроплитка “Термія” ЕПЧ 2-2,5”