Пошук
Електроплитка “Термія” ЕПЧ1-1,5

576.00 грн

Електроплитка “Термія” ЕПЧ1-1,5

576.00 грн

Електроплита «Термія» ЕПЧ1-1,5/220 – однокомфорна з чавунною комфоркою і корпусом з листової холоднокатаної сталі, покритої стійким до механічних пошкоджень високоякісним порошково-полімерним покриттям.

Артикул: 11499. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності електроплитки “Термія” ЕПЧ1-1,5. У нас можна купити електроплитки за доступною ціною. Електроплитка “Термія” ЕПЧ1-1,5 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна електроплитки “Термія” ЕПЧ1-1,5 залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Електроплита «Термія» – це сучасний дизайн, надійність, зручність і простота в експлуатації.

Електроплита ЕПЧ1-1,5/220 оснащена безступінчатим регулятором рівня нагрівання, що дозволяє плавно задавати рівень нагрівання. Встановлений температурний режим надалі підтримується регулятором плитки автоматично. Світловий індикатор включеного стану нагрівального елемента, дозволяє виробляти візуальний контроль за режимом роботи пристрою. Опори-ніжки дозволяють перемістити гарячу електроплитку в будь-яке зручне для вас місце, і оберігають від пошкодження робочу поверхню стола.
Гладка поверхня електроплитки спрощує видалення забруднень і підвищує гігієнічність експлуатації приладу. Термін служби електроплиток «Термія» не менше 10 років завдяки застосуванню безпечних, надійних і сучасних комплектуючих виробів.

Технічні характеристики:

Номінальна споживана потужність, кВт1,5 кВт
Кількість електроконфорок1 шт
Діаметр конфорки180 мм
Маса2,7 кг
Тип конфоркичавунна електроконфорки з антикорозійним термостійким покриттям
Габаритні розміри260х269х96 мм

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Termija

Залишіть відгук до товару “Електроплитка “Термія” ЕПЧ1-1,5”