Пошук

Електроди лабораторні

Іоноселективні електроди серії ЕЛІС

Електроди лабораторні – аналітичне обладнання спецпризначення, завдяки якому можна визначати різні параметри середовищ, розчинів, продуктів у лабораторних умовах. За їх допомогою можна обчислити концентрацію іонів, вміст кисню, рівень pH та інші дані.

Підключаються електроди до різних типів пристроїв і приладів, але їх призначення може відрізнятися. Наприклад, моделі загального значення підходять для поєднання з будь-якими пристроями і визначення характеристик будь-яких середовищ. У свою чергу, електроди спеціального призначення спроектовані для застосування з конкретними видами лабораторної техніки та для аналізу параметрів певних середовищ.

Для заповнення електроду можуть використовуватися як розчини хлориду калію, так і рівнопереносні електроліти.

Види лабораторних електродів:

– скляні pH-електроди;

– скляні комбіновані pH-електроди;

– ORP-електроди;

– редокс-електроди (окислювально-відновні);

– іоноселективні;

– порівняння;

– термокомпенсатори;

– високотемпературні.

Огляд популярних серій лабораторних електродів

ЕВЛ-1М4. Застосовуються для того, щоб створювати опорний потенціал при потенціометричних вимірюваннях. Легко з’єднуються з такими приладами, як: І-160МІ, pH-125, pH-150МІ, ПУ-1. У разі створення перешкод розчином калію хлористого, що виходить назовні, рекомендовано розміщувати електрод в електролітичну комірку 1Е5.184.307.

ЕСЛ. Це скляні лабораторні моделі, призначені для вимірювання рівня pH. Їх примітна особливість, забезпечена залученням сучасних технологій – наявність захисного електростатичного екрану, який оберігає від впливу зовнішніх електричних полів.

ЕСК-1. Комбіновані pH-електроди, якісні, зручні у використанні, компактні (якщо порівняти з електродною парою), недорогі, такі, які об’єднали в одному пристрої електроди вимірювання і порівняння. Незаперечна перевага – простота в експлуатації і обслуговуванні.

Ця серія складається з широкого модельного ряду, кожній видовій позиції властиві свої конструктивні особливості, призначення, характеристики. Завдяки цьому можна зробити ідеальний вибір з урахуванням необхідності вирішення конкретних поставлених завдань.

ЕС-1. Підходять для визначення активності іонів водню у водних розчинах. Застосовуються як в лабораторіях, так і в промислових умовах.

Ця серія складається з різних модифікацій.До них належать пристрої загального та спеціального призначення, що відрізняються підвищеною міцністю. Високотемпературні, лугостійкі, з напівсферичною мембраною.

ЕЛІС. Вимірювальні іоноселективні електроди універсального застосування. Що яскраво виділяє їх на тлі інших видів, так це можливість здійснення прямих визначень і використання в якості індикаторів. Портативні та надійні, оснащені мембраною, вони ніяк не впливають на досліджуваний розчин, виявляють чутливість лише до певного іону/іонів.

ПоширитиНапишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *