Дистилятори води

Дистилятори води

Постало питання очищення води? Вирішили купити для цієї мети дистилятор? Тоді давайте з'ясуємо, яку модель варто придбати, де краще зробити покупку і на що при цьому потрібно звернути увагу.

Дистилятор – це апарат, призначений для очищення води за рахунок її теплового перегону. Може бути настільного або промислового (лабораторного) типу. Перший функціонує за типом електричного чайника: наливаємо воду, включаємо і чекаємо, коли він вимкнеться автоматично після завершення роботи. Другий необхідно підключати до водогону: при надходженні у випарник вода нагрівається і конденсується, з'являється пара, яка при охолодженні перетворюється в очищену рідину.

Застосування дистиляторів

Отримання очищеної води у всі часи було важливим питанням. Над ним ретельно працювали вчені в усьому світі з часів мореплавання і військових походів. Сьогодні, під час активних виробничих процесів, науково-технічного прогресу, розвитку медицини, ця проблема не менш актуальна. Більше того, сфера споживання дистильованої води набагато ширша, ніж коли-небудь раніше, а вимоги до її очищення вищі.

Перш за все, дистилятори застосовують у лабораторіях, медустановах, аптеках. Також без них не обійтися при технічних потребах, у транспортній промисловості, де передбачається використання двигунів внутрішнього згоряння і кислотних акумуляторних батарей. Широкого поширення набули й побутові дистилятори. Є також безліч інших сфер використання очищеної води.

Як вибрати дистилятор?

При виборі апарату для дистиляції, насамперед, потрібно визначитися, яке застосування передбачається (дім, лікарня, промислове підприємство). А також врахувати такі параметри:

√ Механізм (електричний, паровий). Електричні працюють трохи повільніше, але при цьому не потребують постійного нагляду і вимикаються самі. Продуктивність очищеної води парових пристроїв значно вища, але вони вимагають постійної уваги.

√ Ємність. Залежить від необхідної продуктивності.

√ Матеріал. І сам резервуар, і кріплення повинні бути зроблені з надійних матеріалів. Один з найкращих – нержавіюча сталь.

√ Габаритні розміри. Якщо мова йде про застосування дистилятора в обмеженому просторі, обов'язково потрібно врахувати цю характеристику.

√ Ціна. Це, звичайно ж, не основний показник якості. Але самі розумієте, хороші пристрої не можуть бути надто дешевими. Низька вартість – привід приготуватися до незручностей у застосуванні та частих ремонтів. Оптимальна ціна плюс гарантійний талон – це те, на чому варто зупинити вибір.

Дистилятори, яким довіряють і які купують!

Як показує наш багаторічний досвід, попитом користуються такі моделі:

- дистилятори ДЕ-4, ДЕ-10, ДЕ-25 (виробництва Росія), ДЕ-5, ДЕ-10, ДЕ-25 (виробництва Китай);

- бідистилятори ДЕ-10С, ДЕ-5С;

- аквадистилятори АД-1-02, АД-1-03, АД-1-04, АД-1-05 (вітчизняного виробництва).

Про них – винятково позитивні відгуки.

Також у продажу є окремо ТЕНи для комплектації промислових приладів та побутових електроприладів.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.