Пошук
Дистилятор ДЕ-5 (Китай)

9300.00 грн

Дистилятор ДЕ-5 (Китай)

9300.00 грн

Дистилятор електричний ДЕ-5 призначений для виробництва дистильованої води в аптеках, лікарнях, різних медичних лабораторіях, де є потреба у дистильованій воді.

Артикул: 12701. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності дистилятори ДЕ-5. У нас можна купити дистилятор ДЕ-5 за доступною ціною. Дистилятор ДЕ-5 має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна дистилятора ДЕ-5 залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Апарат складається з випарного котла, конденсатора з вбудованим сепаратором і електричного блоку управління. Контроль за рівнем води в випарному котлі здійснюється автоматичним пристроєм – сенсорним датчиком рівня, який в разі пониження рівня води нижче допустимого відключає електронагрівачі від мережі. При відновленні подачі води та поповненні випарного котла до робочої відмітки, апарат переходить в робочий стан, без додаткового втручання.

Продуктивність дм³/годНе менше 5
Рід струмузмінний, однофазний
Напруга, В220
Загальна витрата води, дм³/годНе більше 95
Максимальна електрична потужність, кВт4
Габаритні розміри, мм350х260х780
Вага, кг14

Якщо Вам потрібно купити гуртом дистилятор ДЕ-5, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Distiljator DE5

Залишіть відгук до товару “Дистилятор ДЕ-5 (Китай)”