Пошук
Диметилгліоксим (реактив Чугаєва)

Диметилгліоксим (реактив Чугаєва)

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Диметилгліоксим (2,3-бутандіондіоксим, діоксим діацетилу) – сполука органічної етимології, що належить до ізонітрозосполук. На вигляд – порошкоподібна маса неоднорідної структури з білим або жовтим відтінком, що складається з позбавлених кольору кристалічних утворень.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності  диметилгліоксим. У нас можна купити  диметилгліоксим  за доступною ціною.  Диметилгліоксим  має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку  диметилгліоксиму по всій території України.  При купівлі  диметилгліоксиму оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Ця речовина погано розчиняється у воді, зате добре – в етиловому спирті, сірчаному ефірі та лужних розчинах. Взаємодія зі солями нікелю дає нерозчинний осад диметилгліоксимату нікелю червоного кольору, який виступає хелатною сполукою. Відповідно, Д. підходить і активно застосовується для виявлення нікелю, його якості та кількості. Таке використання було запропоноване в 1905 р. Л. Чугаєвим, що пояснює ще одну назву сполуки – реактив Чугаєва.

Молярна маса – 116,12 г/моль, густина – 1,38 г/см³, t кипіння – 271 °C, t плавлення – 240-241 °C, t спалаху – 158 °C. Формула – C4H8N2O2.

Отримання діоксиму діацетилу відбувається шляхом дії гідроксиламіну на диметилгліоксаль. Це найпоширеніший спосіб, також існують деякі інші, наприклад, синтез з бутанону і т.д.

Диметилгліоксим і його застосування

Цю сполуку використовують в умовах лабораторії для визначення, в основному, нікелю (про це вже згадувалося вище). Також з її допомогою вивчають якість і кількість паладію. Служить у цих процесах селективним реагентом. Умови: лужне середовище, наявність окисника. Суть дії: контакт Д. з іонами нікелю призводить до утворення червоної субстанції, що з легкістю осаджується та визначається гравіметричним, спектрофотометричним або екстракційно-фотометричним способом.

Техніка безпеки

Реактив Чугаєва спалахує, нагрівання призводить до виділення отруйних газів, дані про горіння відсутні. В цілому, цей реагент стабільний, не підходить для поєднання з окислювачами.

При роботі з 2,3-бутандіондіоксимом необхідно використовувати ЗІЗ (респіратор, окуляри і рукавиці). Після завершення руки потрібно гарненько помити, а одяг, який забруднився, випрати. Місце, де проводяться дослідження, повинно провітрюватися.

Ковтати і вдихати речовину не можна! Також слід уникати контакту зі шкірними покривами та слизовими.

Упакування, транспортування, зберігання

Упаковують цю сполуку, як правило, в полімерні ємності по 0,1 кг і 0,5 кг. Для перевезення підходять будь-які види ТЗ, на кожному з яких потрібно враховувати правила перевезення цього вантажу. Зберігати його необхідно подалі від джерел тепла і відкритого полум’я в щільно закупореній тарі. Оптимальний варіант – сухе, прохолодне (2-8 °C), добре вентильоване приміщення.

Термін придатності згідно гарантії – 6 місяців з дня виготовлення.

Якщо Вам потрібно купити гуртом диметилгліоксим, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на диметилгліоксим (реактив Чугаєва), а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

диметилгліоксим (реактив Чугаєва)

Залишіть відгук до товару “Диметилгліоксим (реактив Чугаєва)”