Пошук
Кондуктометр DIST 1 (Hanna)

-

Кондуктометр DIST 1 (Hanna)

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Кишеньковий кондуктометр (солемір) DIST – серія кишенькових приладів-тестерів призначених для вимірювань солевмісту в розчинах. Прилади цієї серії надійні в експлуатації, мають ергономічний полегшений корпус з великим РК-екраном, є можливість зміни вимірювального електрода. Солемір DIST автоматично компенсує температуру з фіксованим коефіцієнтом 1,9 %/°С. Солемір оснащений графітовим датчиком, що забезпечує кращу збіжність результатів, за рахунок відсутні проблеми окислення. Спеціальний профіль нижньої частини корпусу солеміру DIST 1 виключає появу погрішності від потрапляння бульбашок повітря, в той час як зовнішній датчик температури розташований в металевому приймачі, забезпечує швидку автоматичну термокомпенсацію.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності кондуктометр DIST 1 (Hanna). У нас можна купити кондуктометр DIST 1 (Hanna) за доступною ціною. Кондуктометр DIST 1 (Hanna) має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на кондуктометр DIST 1 (Hanna). Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку кондуктометрів DIST 1 (Hanna) по всій території України.

Особливості солеміру DIST 1:

DIST 1 (Hanna)

– змінна комірка з графітовими електродами;
– великий дисплей для відображення провідності і також службової інформації;
– індикатор стабільності показань;
– ручне калібрування;
– термокомпенсация з фіксованим коефіцієнтом 1,9 %/°С.

Технічні характеристики

Діапазон вимірювань 0 … 1999 ррм (мг/л)
Дискретність 1 мг/л
Похибка ± 2 %
Дисплей рідкокристалічний
Датчик вбудовані графітові електроди
Термокомпенсація  автоматична в діапазоні 0 … 50 °С
Живлення 4х1,4 В
Час безперервної роботи від батареї приблизно 150 год
Габаритні розміри 175х41х23 мм
Вага 78 г

Якщо Вам потрібно купити оптом кондуктометри(солеміри) DIST 1, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на кондуктометр DIST 1, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

DIST 1 (Hanna)

Залишіть відгук до товару “Кондуктометр DIST 1 (Hanna)”