Бутирометр (жиромір) для вершків

420.00 грн (ціна за 1 штуку)

Межа визначення % жиру допустима похибка ціна поділки
0-40,0 0,25 0,5

Точний хімічний аналіз, який визначає жирність молока, є достатньо довгим і складним. У зв’язку із цим, винайдено безліч варіацій бутирометрів, які відрізняються будовою, точністю результатів і зручністю використання. Взагалі, принцип їхньої дії базується на розщепленні білкових речовин за допомогою ізоамілового спирту або ж кислот у центрифузі. Існують бутирометри для вимірювання жиру у вершках, сирі і маслі. Ціни на бутирометри варіюються в залежності від точності їхніх показників.

SKU: .
Фаховий персонал <br/> з понад <strong>20</strong>-річним <br/> досвідом роботи в галузі
Фаховий персонал
з понад 20-річним
досвідом роботи в галузі
Значні <br/> складські запаси
Значні
складські запаси
Власний <br/> автопарк
Власний
автопарк
Сертифікована <br/> продукція
Сертифікована
продукція

Бутирометр (жиромір, лактоскоп) – спеціальний прилад для визначення відсоткової кількості жиру в молоці, молочних продуктах, зокрема, у вершках (аналіз жирності продукту). Оскільки в наш час раціонально-промисловий спосіб молочного господарства не перестає набирати обертів, а точні хімічні дослідження вимагають багато часу і складних маніпуляцій, популярними стають саме жироміри, компактні, зручні й такі, які дозволяють отримувати результат більш оперативно і досить точно.

Найперші бутирометри використовували ще на початку XX століття. Вони називалися бутирометр Сокслета і Маршана. Бутирометр Сокслета мав дуже складну структуру, проте похибка складала 0,02%, тоді як у бутирометрі Маршана – 0,2%. Сьогодні подібні прилади значно модернізованіші. Бутирометри можуть мати дещо відмінну форму, різні точність визначення і зручність експлуатації. Але, в цілому, це циліндричні посудини, вироблені з термостійкого скла. На кожній наявна шкала з поділкою 0,1 % за масою.

Мінімальний і максимальний відсотки жиру, які може продемонструвати прилад, залежать від виду лактоскопа і можуть перебувати в діапазоні 6-40 %. Різновидами бутирометрів є лактоскопи і кремометри. Лактоскопи базуються на оптичних властивостях молока – його непрозорості. Принцип дії кремометрів базується на тому, що жир підіймається догори при довгому стоянні. Станом на сьогоднішній день створені різновиди бутирометрів із відповідними варіаціями шкал для продуктів. Для молока – 6%, сухого знежиреного молока – 0,05%, сиру, масла, жиру і вершків – 40%. Бутирометри застосовують в організаціях, на молокопереробних підприємствах і в організаціях, які слідкують за якістю цих продуктів. 

Принцип дії

В основі роботи пристрою лежить білковий розклад за допомогою кислот і ізопентанолу плюс подальший пропуск через центрифугу для розмежування складників. Поетапно це виглядає так. Спочатку в жиромір обережно, щоб не намочити горловину, поміщають 11 см3 зразка молока, 10 см3 сульфатної кислоти і 1 см3 ізопентанолу. Закривають ємність гумовим корком і плавно струшують для змішування компонентів утвореної сполуки. Внаслідок цих нехитрих маніпуляцій всі складові молока розчиняються, залишається тільки жир. Щоб було легше відокремити жир від іншої маси і прискорити процес, лактоскоп вставляють у центрифугу і виконують центрифугування. Після цього, власне, і визначають масову частку жиру в молоці й вершках. Весь процес здійснюється відповідно до вимог ДСТУ. Отже, для обчислення кількості жиру, крім лактоскопа і самого тестового зразка, необхідні допоміжні аксесуари: - обладнання і посуд (центрифуга, водяна баня, електрична плитка, тиглі/порцелянові склянки об’ємом 20-30 мл, паличка зі скла і хімічна лійка 5-7 см у діаметрі); - реактиви (сірчана кислота та ізоаміловий спирт).

Головні сфери, які потребують використання бутирометрів: тваринництво, виробництво і переробка молочної сировини, ринковий контроль якості молочних продуктів. Також ці прилади знаходять застосування і в побуті. Обчислення жирів, що надходять до організму, дозволяє контролювати вагу власного тіла. Відомо, що для організму погано, коли жири надходять у нього в надвеликій кількості. Але так само недобре, якщо жирів прибуває занадто мало. Звичайно, завжди можна придбати в супермаркеті знежирені молочні продукти із зазначеною на упакуванні кількістю жиру. А можна виміряти жировий склад самостійно, за допомогою бутирометра.

Якщо Вам потрібно купити гуртом бутирометри, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бутирометри, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Поки немає жодного відгуку.

Поки немає жодного коментаря.

ОПТ
В інтернет магазині Система Оптимум Ви можете купити оптом Бутирометр (жиромір) для вершків за вигідною ціною, також замовити Бутирометр (жиромір) для вершків з доставкою по Україні. Система Оптимум - це прийнятні ціни, якісний товар і професійне обслуговування.
Також Вас можуть зацікавити

Дякуємо за Ваш відгук.

Дякуємо за Ваш коментар.

Замовлення дзвінка
Дякуємо за Ваше звернення. Наші менеджери зв'яжуться з Вами найближчим часом
Сталась помилка при надсиланні листа. Зв'яжіться будь ласка з менеджером.