Пошук
Бутанол (бутиловий спирт)

51.60 грн

Бутанол (бутиловий спирт)

51.60 грн (ціна за 1 кг)

Бутанол (бутиловий спирт) – ледь відчутно масляниста рідина. Без кольору і з яскравим добре вираженим запахом сивушної олії. На відміну від інших спиртів, помірно розчиняється у воді.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності бутанол (бутиловий спирт). У нас можна купити бутанол оптом за доступною ціною. Бутанол має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна бутанолу (бутилового спирту) Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку бутанолу по всій території України. Ціна бутанолу також залежить від обсягів закупівлі. При купівлі бутанолу оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Застосування бутанолу

Різні ізомери цієї речовини використовують з різною метою. Так, н-бутиловий спирт (первинний) застосовується найчастіше в якості розчинника лакофарбових виробів (лаки, фарби, оліфа), а також алкалоїдів, каучуку і рослинних олій. Крім того, має місце використання його у виготовленні ліків, штучної шкіри, текстилю, міцного ударостійкого скла, фотоплівок і парфумерних виробів.
Вторинний бутанол аналогічно виступає в ролі розчинника і проміжного хімічного продукту. Однак, є й інші сфери його застосування: створення гальмівних рідин, мийних засобів для промислового використання, віддільників фарб, фруктової ефірної олії, парфумів і барвників.
Нормальний ізобутиловий спирт розчиняє поверхневі покриття і клеї, є компонентом лаків, фарбовіддільних і чистильних засобів, парфумерії, а також гідравлічної рідини.
За допомогою третинного бутанолу з різних матеріалів вилучають воду. Він виконує роль розчинника у виробництві ліків, при виготовленні парфумів та аромаречовин, а також є проміжним хімпродуктом. Крім того, цей реактив є популярним компонентом засобів для миття, бере участь у денатурації етанолу і підвищує октанове число бензину при додаванні до нього.Бутанол Використовується бутанол при виробництві лаків, фарб, розчинників, у процесі синтезу органічних сполук. Є хорошим розчинником смол і жирів, що також широко використовується в промисловості. Синтез бутанолу характерний для таких галузей як фармацевтика, легка та хімічна промисловості. Без бутанолу неможливо уявити процес виробництва гальмівної рідини, дермантину, плівки фотографічної, текстилю, мийних засобів, парфумів. Низька ціна на бутанол дозволяє використовувати його як біопальне. На сьогодні бутиловий спирт додають до складу деяких видів пального, наприклад бензину.
Бутанол транспортують у скляних, пластикових, металевих ємностях автотранспортом і залізницею.

Вплив бутанолу на організм людини

Занадто великою токсичність бутилового спирту не назвеш, але, все ж, серед нижчих спиртів, він має найвищі показники.
Ефект, що виникає при попаданні бутанолу в організм, аналогічний ефекту, спричиненому етанолом. Небезпека при вдиханні залежить від концентрації цієї сполуки в повітрі. При вмісті 0,02 % можливе подразнення дихальних шляхів, а також запалення очей. У деяких випадках спостерігається запаморочення та шкідливий вплив на ЦНС. Одноразове попадання на шкіру безпечне, натомість, при тривалому і частому контактуванні з бутанолом шкірні покриви знежирюються і висушуються, внаслідок чого можуть виникнути подразнення.
Бутанол – це речовина представлена чотирма ізомерами: первинний бутиловий спирт, нормальний ізобутанол, вторинний і третинний бутилові спирти.
Промислове отримання бутанолу здійснюється декількома способами. Це і оксосинтез із пропену із застосуванням нікель-кобальтових каталізаторів, і ацетонобутилове бродіння харчової сировини, і отримання з ацетальдегіду через ацетальдоль і кротоновий альдегід, який гідрогенізують на мідних, міднохромових або нікелевих каталізаторах.
Якісна речовина є безбарвною рідиною з яскраво вираженим характерним запахом сивушної олії. Розрізняють первинний бутанол, нормальний вторинний, ізобутиловий спирт і триметилкарбінол.
Найпопулярніший спосіб виробництва бутилового спирту – оксосинтез із поліпропілену із застосуванням нікелево-кобальтових каталізаторів під тискм до 1,6 Мпа. Можливе отримання з ацетальдегіду через кротоновий альдегід, котрий піддається гідруванню на мідно-хромових, мідних або нікелевих каталізаторах. Можна також отримати бутиловий спирт з органічної сировини методом ацетоно-бутилового бродіння. Початок виробництвабутанолу припав на кінець 19 століття. Для цього використовували бактерії Clostridia acetobutylicum і в якості сировини цукровий очерет, кукурудзу, буряк, пшеницю тощо. Бутанол почали виробляти з нафтопродуктів після падіння цін на нафту в 50-х роках минулого століття.

Якщо Вам потрібно купити оптом бутанол (бутиловий спирт), зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бутанол, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Вага

бочка 160 кг, куб 1000 кг, налив

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Бутанол

Залишіть відгук до товару “Бутанол (бутиловий спирт)”