Пошук
Бромфеноловий синій, с/р

6030.00 грн

Бромфеноловий синій, с/р

6030.00 грн (ціна за 1 кг)

Бромфеноловий синій – це пожежонебезпечний  індикатор з хімічною формулою C19H9Br4O5SNa. Молярна маса індикатора становить 691,9 г/моль, а інтервал переходу pH забарвлення коливається від 3,0 до 4,6. Речовину варто зберігати при кімнатній температурі у закритому від світла приміщенні.

Артикул: 09738. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності бромфеноловий синій. У нас можна купити бромфеноловий синій за доступною ціною. Бромфеноловий синій має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна бромфенолового синього Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку бромфенолового синього по всій території України. Ціна бромфенолового синього також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі бромфенолового синього оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Фізичні властивості бромфенолового синього

бромфеноловий синій гурт

  • відмінно розчиняється у етанолі та ефірі при температурі 200–202 °С;
  • у воді бромфеноловий синій розчиняється достатньо погано;
  • належить до категорії займистих сполук;
  • може самозайматися при температурі понад 580 °С.

Застосування бромфенолового синього

Переважно, бромфеноловий синій використовується у якості кислотно-основного індикатора або барвника. Крім того, дана сполука часто застосовується як спеціальний кольоровий маркер при проведенні такої процедури, як електрофорез. У лабораторній практиці бромфеноловий синій бере участь у різних хімічних реакціях.

У сучасній біохімії бромфеноловий синій використовується для точного встановлення значення такого водневого показника, як pH. Бромфеноловий синій застосовується при титруванні та забезпечує перехід забарвлення від блідо-жовтого кольору до синього у стандартному інтервалі pH від  3,0 до 4,6. У аналітичній хімії цей індикатор також використовується для титрування певних карбонових кислот у акрилонітрилі.

Якщо Вам потрібно купити оптом бромфеноловий синій, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бромфеноловий синій, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Бромфеноловый синий

Залишіть відгук до товару “Бромфеноловий синій, с/р”