Пошук
Бензиловий спирт

-

Бензиловий спирт

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Бензиловий спирт (фенілкарбінол) – найпростіший спирт з ряду ароматичних. Зовні – позбавлена кольору рідка речовина з легким приємним запахом. Добре розчиняється в розчинниках органічної етимології, рідкому аміаку і оксиді сірки. Розчинення у воді відбувається у співвідношенні 4 грами спирту на 100 грам H2O.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності бензиловий спирт. У нас можна купити бензиловий спирт гуртом за доступною ціною. Даний товар має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна бензилового спирту Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку товару по всій території України. Ціна також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі товару оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Молярна маса – 108,14 г/моль, густина – 1,045 г/см³. Термовластивості: t плавлення – -15 °C, t кипіння – 205 °C. Формула – C7H8O.

Присутність в природі та отримання бензилового спирту

У природних умовах бензиловий спирт можна зустріти як у вільному стані, так і в складі складних ефірів кислот (бензойної, 2-гідроксибензойної та етанової). Він є компонентом ефірних олій, зокрема, гвоздики і жасмину. Отримання його в промислових масштабах відбувається шляхом омилення хлористого бензилу, переважно за участю лугу. Ще один спосіб – дія лугу на сукупність «бензальдегід + формальдегід».

Застосування бензилового спирту

Фенілкарбінол знаходить місце в парфумерній справі (підвищує прозорість, покращує змішуваність компонентів, фіксує аромат) і застосовується в якості лакового розчинника. У медицині ним знезаражують олійні розчини препаратів, призначених для внутрішньом’язового введення. У косметичній галузі цей спирт виступає антисептичним, знезаражувальним агентом та консервантом.

Крім того, ця речовина застосовується в харчопромі, де зареєстрована як добавка до їжі E1519. Її вводять до складу різної кондитерки, використовують в якості ароматизатора алкогольних напоїв (головним чином, вин і лікерів).

Де купити бензиловий спирт, ціна бензилового спирту

Якщо Вам потрібно купити оптом бензиловий спирт, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бензиловий спирт, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Áåíçèëîâûé ñïèðò

Залишіть відгук до товару “Бензиловий спирт”