Пошук
Сульфат барію (барій сірчанокислий)

-

Сульфат барію (барій сірчанокислий)

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Барій сульфат – це сірчанокисла сіль барію, що має хімічну формулу BaSO4. Молярна маса сульфату барію 233.43 г/моль, густина 4.5 г/см³. За своїми термічними властивостями барій сірчанокислий характеризується температурою плавлення 1580 °C.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності сульфат барію. У нас можна купити барій сірчанокислий за доступною ціною. Барій сірчанокислий має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна сульфату барію Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку барію сірчанокислого по всій території України.  При купівлі сульфат барію оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

 Хімічні властивості барію сірчанокислого

Барій сірчанокислий розчиняється виключно у йодистоводневій кислоті, у хлорній кислоті, у розчинах гідрокарбонатів лужних металів, а також у бромистоводневій кислоті. У лугах ця сірчанокисла сіль не розчиняється. З сірчаною кислотою барій сірчанокислий відмінно взаємодіє, внаслідок чого останній переходить у розчинний гідросульфат барію. Хімічні реакції з коксом або вугіллям призводять до відновлення сульфату барію до сульфіду. При температурному діапазоні понад 1600 °C барій сірчанокислий розкладається.

Практичне застосування барію сірчанокислого

Барій сірчанокислий не є токсичним реагентом, тому його застосовують у медицині, як рентгеноконтрастну речовину.

У аналітичній хімії барій сірчанокислий використовується у якості гравіметричної форми для точного визначення іонів барію та сульфат-іонів під час проведення гравіметричного аналізу.

У промисловості сульфат барію служить наповнювачем для лінолеуму та лакофарбових матеріалів. Дана сполука також використовується при виробництві вогнестійких матеріалів та свинцевих акумуляторів. У фотометричній галузі завдяки сульфату барію здійснюється якісне забарвлення.

Якщо Вам потрібно купити гуртом сульфат барію, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на бірій сірчанокислий, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

барій сірчанокислий

Залишіть відгук до товару “Сульфат барію (барій сірчанокислий)”