Пошук
Хлорид барію (барій хлористий) 2-водний

30.00 грн

Хлорид барію (барій хлористий) 2-водний

30.00 грн (ціна за 1 кг)

Барій хлористий 2-водний (хлорид барію, барій хлорид дигідрат, барій хлористий технічний) – неорганічний реактив, білий/світло-сірий порошок (або гранули), у формі безбарвних прозорих кристалів. У воді розчиняється добре, в спирті слабо, в ефірі не розчиняється. Формула – BaCl2•2H2O.

Артикул: 06887. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності барій хлористий 2-водний. У нас можна купити хлорид барію оптом за доступною ціною. Барій хлористий 2-водний має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна барію хлористого Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку барію хлористого по всій території України. Ціна барію хлористого також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі барію хлористого оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Хлорид барію є твердою речовиною, це може бути порошок кристалічного типу або прозорі гранули. Має відтінки від білого до світло-сірого кольору. Барій хлористий широко застосовується в різних галузях промисловості і в сільському господарстві. У хімічній промисловості барій використовується для отримання солей барію у виробництві барвників, хлоридів натрію і барію реактивних кваліфікацій, очищення розчинів від хроматів і сульфатів.

Також цей реактив використовують у машинобудуванні та металообробці для термічної обробки виробів, гарту швидкорізального інструменту. Барію хлорид використовується як нагрівальне середовище у технології гарячого пресування металів, ціанування деталей. Реактив застосовуюсть для отримання магнію і надчистого алюмінію, як шихтовочний матеріал у кольоровій металургії. Хлорид барію застосовується для зневоднення і висвітлювання різних видів шкіри. І звичайно, субстанціє є ефективним засобом в сільському господарстві при боротьбі з шкідниками.

Властивості хлориду барію

хлорид барію гурт

  • це неорганічна сіль з формулою BaCl2
  • білий кристалічний порошок без запаху;
  • добре розчинний у воді;
  • гігроскопічний;
  • легко поглинає вологу з повітря;
  • токсичний, при потраплянні в організм людини призводить до серйозних отруєнь;
  • його водні розчини мають нейтральний показник рН;
  • може утворювати кристалогідрати BaCl2•Н2O та BaCl2•2Н2O.

Барій хлористий отримують з гідроксиду барію або карбонату барію, що знаходиться в природі у вигляді мінералу витериту. Ці сполуки реагують зі соляною кислотою з утворенням гідратованого хлориду барію.

Отримання хлориду барію можливе різними способами, серед основних: взаємодія металевого барію і хлору, оксиду/гідроксиду/карбонату барію і хлоридної кислоти, сульфіду барію і хлориду кальцію та ін.

Барій хлористий 2-водний, сфери застосування

Застосування цієї речовини варто розглядати в різних сферах промисловості, адже якоюсь однією воно не обмежується.

Це, перш за все, хімічна галузь. Барій хлорид дигідрат використовують з метою отримання солей барію, створення реактивних препаратів, різних барвників і пігментів, очищення роп тощо.

Це також машинобудування і металургія, де ця сполука бере участь в загартуванні швидкоріжучого інструменту, в термообробці виробів, гарячому пресуванні металів і ціануванні компонентів. Зокрема, в кольоровій металургії її в якості електролітної добавки використовують для отримання магнію і надчистого алюмінію.

У текстильній промисловості хлорид барію застосовують для обробки різних видів шкіри, а саме: для обважнення і освітлення.

Без цього реактиву не обходяться і аграрії. У сільському господарстві барій хлористий допомагає в боротьбі зі шкідниками рослин.

Для досягнення максимального ефекту від застосування технічного хлористого барію у всіх перерахованих вище сферах необхідно дотримуватися нескладних правил транспортування, зберігання і використання цієї речовини.

Транспортування і зберігання хлористого барію

Перевозити реактив дозволено всіма видами критого транспорту з додержанням норм, висунутих для перевезення небезпечних вантажів на цьому конкретному виді ТЗ.

До зберігання особливих вимог немає. Тим не менш, барій хлорид дигідрат необхідно зберігати в закритих складах у фабричній упаковці, окремо від інших речовин і матеріалів.

Як недорога, розчинна сіль барію, ця речовина знаходить широке застосування в хімічних лабораторіях. Він широко використовується як аналітичний реактив для визначення сульфат-іону (хлорид барію вступає в реакцію з сульфат-іоном для отримання густого білого осаду сульфату барію).

Цей реактив використовується в очищенні стічних вод. Порошок хлористого барію додають до виробів з кераміки, також його застосовують у шкіряній промисловості.В електротехнічній промисловості BaCl2 застосовують як електролітичну добавку для одержання надчистих алюмінію і магнію.

На основі хлориду барію виготовляють такі пігменти, як баритовий жовтий, касселева зелень та інші солі барію. У сільському господарстві його застосовують як зооцид для боротьби з деякими шкідниками. Дану сполуку також використовується в феєрверках, щоб надати їм яскравого зеленого кольору. Однак токсичність хлористого барію обмежує його застосування.

Зберігати хлорид барію потрібно в сухих складських приміщеннях. Неприпустимим є попадання вологи. Хлористий барій є отруйною речовиною. Працювати з ним необхідно тільки в спеціалізованому одязі. Розчин хлориду барію отруйний і здатний завдати незворотнього впливу на внутрішні органи людини.

Безпека при роботі з хлористим барієм

До основних характеристик цієї сполуки в плані безпеки належать такі: негорючість, пожежо- та вибухобезпека, токсичність. Тому при зберіганні особливої небезпеки не виникає, при правильному зберіганні небезпека взагалі відсутня.

Що стосується безпеки під час експлуатації, то слід обов’язково враховувати токсичність барію хлористого. Попадання на шкіру і слизові може провокувати подразнення, всередину організму – сильні отруєння. З цього випливає, що працювати з хлоридом барію необхідно в спецодязі і використовуючи індивідуальні захисні засоби.

Якщо Вам потрібно купити оптом хлорид барію 2-водний, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на барій хлористий 2-водний, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Барий хлористый опт

Залишіть відгук до товару “Хлорид барію (барій хлористий) 2-водний”