Пошук
Ацетилсаліцилова кислота (аспірин)

144.00 грн

Ацетилсаліцилова кислота (аспірин)

144.00 грн (ціна за 1 кг)

Ацетилсаліцилова кислота (аспірин) – це дієвий та безпечний лікарський і ветеринарний засіб з хімічною формулою С9Н8О4.

Артикул: 10374. Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди в наявності аспірин. У нас можна купити ацетилсаліцилову кислоту оптом за доступною ціною. Ацетилсаліцилова кислота має сертифікат якості. Якість, умови придбання та ціна ацетилсаліцилової кислоти Вас приємно здивують. Наявність власних складів і автопарку забезпечує: оперативність у виконанні замовлень, доставку ацетилсаліцилової кислоти по всій території України. Ціна аспірину також залежить від обсягів закупівлі. При покупці ацетилсаліцилової кислоти оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Характеристики аспірину

Ацетилсаліцилова кислота (2-ацетилоксибензойна кислота, аспірин) – лікарський і ветеринарний препарат, який застосовують з метою знеболювання, зниження жару, боротьби із запаленнями і як антиагрегант. На вигляд ця речовина являє собою дрібні кристали голчастого типу або легкий, утворений кристалами, порошок. Колір – білий, смак – слабокислий. У воді різної температури розчиняється по-різному: при кімнатній – незначно, при високих температурних показниках (у гарячій воді) – добре. Крім того, аспірин легко розчиняється в спирті та лужних розчинах (їдких, вуглекислих). Густина – 1,4 г/см3, t плавлення (зі швидким нагріванням) і t кипіння (з розкладанням) – 135 °C, t твердіння розплаву – 118 °C. Формула – C9H8O4.Ацетилсаліцилова кислота
Гідроліз ацетилсаліцилової кислоти (півгодинне кип’ятіння розчину в воді плюс охолодження) призводить до її розпаду з подальшим утворенням саліцилової та оцтової кислот. Нагрівання цієї речовини до 200 °С перетворює її в дуже активний флюс, який здатний розчиняти оксиди купруму, феруму й інших металів. Присутність аспірину (в мізерній кількості) виявляється в реакції за участю реактиву Коберта і сірчаної кислоти, у співвідношенні 1:2.
Отримання ацетилсаліцилової кислоти відбувається зі саліцилової, яка є для неї основним джерелом, у процесі етерифікації етановою кислотою. Синтез у лабораторних умовах здійснюється при взаємодії саліцилової кислоти та оцтового ангідриду з обов’язковою присутністю сульфатної кислоти. Щоб досягти оптимальної чистоти, отриману сполуку перекристалізовують. Внаслідок цієї реакції виходить приблизно 80 % продукту.
Ацетилсаліцилова кислота (аспірин) – це дієвий та безпечний лікарський і ветеринарний засіб з хімічною формулою С9Н8О4.
За своєю класифікацією ацетилсаліцилова кислота належить до категорії ненаркотичних анальгетиків з широким спектром застосування. Вперше аспірин був винайденим у 1971 році Джоном Вейном у якості протизапального препарату.
Сьогодні аспірин є популярним та безпечним засобом, який рекомендований під час курсу лікування різних захворювань. Ацетилсаліцилова кислота представлена у вигляді таблеток, які покриті спеціальною оболонкою. Крім того, аспірин відмінно розчиняється у воді, тому безліч виробників пропонують нові шипучі таблетки. У ветеринарії використовують ацетилсаліцилову кислоту як субстанцію у порошкоподібному вигляді.

Властивості та застосування аспірину

Основним призначенням аспірину є жарознижуючий та знеболювальний вплив. Ацетилсаліцилова кислота офіційно належить до життєво важливих лікарських препаратів.
Ацетилсаліцилова кислота (аспірин) – це популярний засіб проти лихоманки, головного болю, ГРЗ та невралгії. Ця речовина також є сильнодіючим засобом проти пневмонії.
Зцілювальна дія препарату полягає у прямому впливі на процеси, які знаходяться в епіцентрі самої хвороби. Таким чином, аспірин не тільки знімає біль та загальні симптоми хвороби, але й швидко бореться з самою причиною захворювання. Завдяки своєму розріджувальному впливу на кров, аспірин прописують в якості засобу для зниження тиску. Крім того, згідно з дослідженнями, ацетилсаліцилова кислота попереджає розвиток ракових утворень.

У лікарських цілях аспірин відмінно взаємодіє з іншими препаратами. Вже сьогодні можна побачити комплексні дієві ліки проти застуди, до складу яких входить аспірин.

Аспірин добре відомий усім. Механізм його дії, показання, безпека давно вивчені. Ефективність апробована в клінічних умовах n-ну кількість разів. Сьогодні він перебуває в списку найважливіших ліків ВООЗ, а свого часу був першим лікарським препаратом з групи нестероїдних протизапальних засобів, що викликало справжню революцію в медичній сфері. Його поява асоціюється з мінімізацією смертей від лихоманки. А через певний проміжок часу була виявлена ще й його здатність сповільнювати тромбоутворення в судинному руслі. У кожного, хто переніс інфаркт міокарда, інсульт, протезування клапанів серця, з’явилася реальна можливість продовжити життя.
В цілому, ацетилсаліцилова кислота має низку унікальних властивостей:
– пригнічення активності циклооксигеназ – ферментів, які синтезують медіатори запальних процесів. Запалення не забезпечується енергією, в результаті чого припиняється, і рана загоюється;
– зниження жару та знеболення, що грунтується на пригніченні тих частин головного мозку, в компетенції яких – регулювання температури організму і больові відчуття;
– ефективний вплив на тромбоцити, зниження їх здатності склеюватися один з одним і утворювати тромби. Регулярний прийом аспірину розріджує кров, дещо розширює судини, виконує профілактичні дії щодо різних хвороб серця.
Ось тільки основні захворювання, з якими може добре впоратися цей препарат: інфекції, ревматизм і ревматоїдний артрит, мігрень, серцево-судинні хвороби, порушення мозкового кровообігу тощо.

Якщо Вам потрібно купити оптом аспірин, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на ацетилсаліцилову кислоту, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

аспирин

Залишіть відгук до товару “Ацетилсаліцилова кислота (аспірин)”