Пошук
Аскорбінова кислота (вітамін С)

282.00 грн

Аскорбінова кислота (вітамін С)

282.00 грн (ціна за 1 кг)

Аскорбінова кислота (L-аскорбінова кислота, гамма-лактон 2,3-дегідро-L-гулонової кислоти, вітамін C) – органічна сполука, вітамінний/вітаміноподібний засіб у вигляді білого кристалічного кислого порошку. У воді розчиняється легко, також розчиняється в спиртах.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

Кислота аскорбінова (вітамін С)

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності аскорбінова  кислота. У нас можна купити аскорбінову кислоту оптом за доступною ціною. Кислота аскорбінова має сертифікат якості. Якість, умови придбання і аскорбінової кислоти ціна Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку аскорбінової кислоти по всій території України. Ціна аскорбінової кислоти також залежить від об’ємів закупівлі. Якщо Ви бажаєте оптом  аскорбінову кислоту купити  зателефонуйте до нас і наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Властивості аскорбінової кислоти

Аскорбінова кислота є біологічним відновником і коферментом низки метаболічних процесів, а також антиоксидантом.
Вітамін С гурт

З яскравих природних джерел вітаміну C – фрукти, овочі та зелень. Це, передусім, барбадоська вишня, шипшина, червоний болгарський і солодкий зелений перець, чорна смородина, обліпиха, кріп, петрушка і черемша, брюссельська капуста, садова суниця і ківі, яблука і цитрусові. Багато вітаміну С також входить до складу недозрілих волоських горіхів, соснової хвої та хвої ялиці. Синтетичним шляхом цю сполуку отримують з глюкози.

Аскорбінова кислота має молекулярну формулу C6Н8О6. У природі міститься в цитрусових і багатьох інших овочах та фруктах.

Вітамін С є важливою речовиною в раціоні харчування і необхідна для формування сполучної тканини і кісток. Вітамін С необхідний для підтримки здоров’я шкіри, хрящів, зубів і кровоносних судин. Він також використовується для захисту клітин тіла від пошкоджень. Вітамін С функціонує як відновлюючий агент і кофермент у декількох метаболічних процесах. Це відомий антиоксидант.

Застосування аскорбінової кислоти

  • Аскорбінова кислота використовується в медицині для запобігання або лікування низького рівня вітаміну С у людей, які не отримують достатньої кількості цього вітаміну з їжею. Більшість людей, які нормально харчуються, не потребують додаткової аскорбінової кислоти, але необхідно пам’ятати, що при поганому харчуванні низький рівень вітаміну С може призвести до цинги. Цинга може викликати такі симптоми, як висип, м’язову слабкість, болі в суглобах, втому та втрату зубів.
  • У харчовій промисловості аскорбінова кислота (E300) використовується в якості антиоксиданту в пивоварінні, де вона збільшує термін зберігання пива і запобігає розвитку помутніння. Крім того, вона застосовується як консервант у м’ясній промисловості, а також для інгібування знебарвлення в нарізаних фруктах, фруктових пюре та соках. Натрієві, калієві та кальцієві солі аскорбінової кислоти також використовуються як антиоксидантні харчові добавки. Вітамін С додають у вершкове масло, заморожені яєчні продукти, сухе і концентроване молоко, консервовані продукти дитячого харчування та вина.
  • Аскорбінова кислота легко окислюється і тому використовується як відновник при виготовленні фотографії.

Роль аскорбінової кислоти в організмі людини

Вітамін С – це одна з основних речовин в раціоні людини, що сприяє нормальному функціонуванню тканин організму (перш за все, сполучної та кісткової). При її активній участі утворюються колаген, серотонін і катехоламіни, відновлюються убіхінон і вітамін E, відбувається синтез кортикостероїдів, холестерин перетворюється в жовчні кислоти, стимулюється синтез інтерферону (чимала роль в імуномодуляції) і, навпаки, сповільнюються глікозування гемоглобіну і перетворення глюкози в сорбіт. Без вітаміну С не обходиться детоксикація в гепатоцитах і нейтралізація супероксидного радикалу в перекис водню. Крім того, ця субстанція допомагає засвоєнню заліза, перетворюючи тривалентний ферум у двовалентний.

Нестача цієї сполуки в організмі призводить до виникнення цинги, ослаблення імунної системи і м’язового тонусу, кровотечі ясен і випадання зубів, підвищеної стомлюваності, млявості. Про брак аскорбінової кислоти також говорять багато зовнішніх факторів, що впливають на красу і привабливість: суха й бліда шкіра, тьмяне та схильне до випадіння волосся, ламкі нігті тощо.

Застосування вітаміну С:Аскорбінова кислота гурт

  • фармацевтика і медицина. Аскорбіновою кислотою забезпечують організм, отруєний окисом вуглецю (чадним газом), використовують як потужний антиоксидант, нормалізатор окислювально-відновних процесів;
  • харчопром. Антиоксидантні властивості цієї речовини (запобігання окисленню їстівних продуктів) використовують також у харчовій промисловості, де вона виступає поширеною харчовою добавкою;
  • косметологія. Як уже згадувалося вище, вітамін С має велике значення в досягненні природної краси. Тому його вводять до складу засобів, що уповільнюють старіння, зволожують шкіру і підвищують її пружність, освітлюють шкіру і засобів, призначених для позбуття від пігментних плям;

Аскорбінову кислоту використовують як проявник фотографій і в побутових умовах, і в промислових масштабах. Сьогодні вона входить до складу більшості засобів фотохімії різних виробників. Головний плюс, який говорить на її користь у цьому плані – відсутність шкоди для здоров’я людини, що контактує з розчином.

Де  аскорбінову кислоту купити, ціна аскорбінової кислоти

Якщо Вам потрібно оптом аскорбінову кислоту купити, зверніться до компанії Система Оптимум. Ціну аскорбінової кислоти, а також умови оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail so@systopt.com.ua

Додаткова інформація, зокрема показники  якості, лабораторний висновок, міститься у СЕРТИФІКАТІ ЯКОСТІ.

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Аскорбіновая кислота

Залишіть відгук до товару “Аскорбінова кислота (вітамін С)”