Пошук
Аскорбінова кислота (вітамін С)

280.80 грн

Аскорбінова кислота (вітамін С)

280.80 грн (ціна за 1 кг)

Аскорбінова кислота (L-аскорбінова кислота, гамма-лактон 2,3-дегідро-L-гулонової кислоти, вітамін C) – органічна сполука, вітамінний/вітаміноподібний засіб у вигляді білого кристалічного кислого порошку. У воді розчиняється легко, також розчиняється в спиртах.

Очистити
Знайшли дешевше?
Ми знизимо ціну
спеціально для вас*
*достатньо вказати, яка
компанія пропонує кращі умови
Артикул: Невідомо. Категорія: .

Купити аскорбінову кислоту – органічну сполуку, кислий на смак вітамінний матеріал у вигляді білого сформованого кристалами порошку – потреба, актуальна для різних пром. напрямків: харчопрому, медицини, фармацевтики, косметичної галузі та ін. Аскорбінова кислота, ціна якої сьогодні – в доступних межах, також має низку синонімічних назв, найбільш часто з яких вживаються такі, як L-аскорбінова кислота (за найменуванням одного з ізомерів, що проявляє біологічну активність) і вітамін C.

Кислота аскорбінова (вітамін С)

Ця речовина, хім. формула якої виглядає, як C6H8O6 – один з найважливіших компонентів раціону людини. Без неї кісткові і сполучні тканини просто не можуть функціонувати, як слід. Вона – передумова здорової шкіри, зубів, хрящів і кровоносних судин. Ефективно захищає клітини від різних пошкоджень.Вітамін С гурт
Механізм дії цієї сполуки оснований на легкості оборотного окислення. Цим, головним чином, і пояснюється її біороль в організмі. Слугує відновником іонів металів, що входять до значної кількості ферментів, і коферментом низки метаболічних процесів, а також виступає антиокислювачем, у зв’язку з усуненням вільних радикалів. Хоча в загальноприйнятому плані це не кофермент, оскільки його здатні замінити інші речовини з подібною окислювально-відновною дією.
Найбільше вивчено функціонування вітаміну С в колагеносинтезі. Якщо цієї речовини недостатньо (такий стан називається цингою), гідроксилювання проколагена відбувається з порушеннями. До того ж, формується потрійна спіраль колагену, пригнічується колагеновий і протеоглікановий синтез.
У природному середовищі ця субстанція присутня в різних фруктах, овочах та зелені: зокрема в ацеролі, шипшині, обліписі, хвої сосни та ялиці, перці, суниці, чорній смородині, яблуках, цитрусових, кропі, петрушці та ін. Рослини її синтезують з моносахаридів, що містять шість атомів вуглецю, тваринні організми – з галактогексози. Виняток становлять примати і деякі інші тварини: вони насичуються вітаміном С ззовні (разом з їжею).
Синтетичним шляхом порошок отримують з глюкогексози, вдаючись до ферментативних процесів у кілька етапів.

Властивості аскорбінової кислоти

Широке застосування цієї органічної кислоти пояснюють її хімічний склад і властивості. З фізичних властивостей: тверда порошкоподібна маса, кристалічна структура, біле забарвлення і кислий смак. З хімічних: pKa = 4,10, легка розчинність у водному середовищі (33 г на 100 мл) і достатній ступінь розчинення в етиловому спирті (2 г на 100 мл). Термовластивості: t плавлення – 190-192 °C (з розкладанням). Молярна маса – 176,12 г/моль.

Застосування аскорбінової кислоти

Купити аскорбінову кислоту часто доводиться для застосування в таких царинах:

 • медицина і фармацевтика. Мета, що ставиться: насичення організму, інтоксикованого монооксидом вуглецю, забезпечення антиоксидантного впливу, нормалізація редокс-процесів. Якщо людина вживає недостатню кількість їжі з вітаміном С, профілактика і лікування низького рівня речовини здійснюються також у медичному форматі. Правильне збалансоване харчування дуже важливе в цьому сенсі, позаяк нівелює потребу в додатковому насиченні вітаміном. В іншому випадку, якщо не вдаватися до спеціальних медикаментозних препаратів, можливе виникнення цинги з властивими їй симптомами: висипаннями, слабкістю в м’язах, больовими відчуттями в суглобах, загальним ослабленням і втратою зубів.
 • косметична галузь. Вітамін С дуже важливий для досягнення і збереження природної краси. Цим і пояснюється активне залучення цього хім. продукту в косметології. Його нерідко вводять в омолоджувальні засоби, композиції для зволоження, збільшення пружності й освітлення (зокрема для позбавлення від пігментації) шкірних покривів.
 • харчопром. Добавка до їжі Е300 (сама кислота), а також її солі (натрієва, кальцієва і калійна) широко застосовуються в ролі антиоксидантів, що стоять на сторожі окислення харчової продукції. Зазначену речовину часто додають до пива, щоб подовжити терміни зберігання і запобігти помутнінню. Без добавок не обходиться і м’ясопереробний напрямок (вітамін С слугує консервантом). У соки, фрукти і фруктові пюре цей матеріал додають, з метою уповільнення знебарвлення. З інших харчових продуктів, в які вводять кислоту: вершкове масло, їжа з яєць, що пройшла заморозку, молоко в порошку і концентроване, консервоване дитяче харчування та вино.
 • фотосправа. При створенні фото ця сполука служить відновником. Це популярний агент-проявник фотографій і в побуті, і в пром. масштабах. Велика кількість сучасних виробників, що працюють в зазначеній сфері, додають його в різні фотохімічні композиції. Незаперечна перевага цього компоненту полягає в тому, що розчин при контакті з людськими тканинами не несе їм жодної шкоди.

Визначна роль вітаміну С в організмі людини

Вище ми згадували про значення аскорбінової кислоти для людини. Але оскільки цей аспект надзвичайно важливий, вважаємо за потрібне поговорити про нього додатково. Отже, роль цієї речовини в організмі полягає в таких моментах:

 • допомога належному функціонуванню кісток і сполучних тканин;
 • сприяння формуванню колагену, тромбоцитину і катехоламінів (дофаміну, адреналіну, норадреналіну);
 • відновлення коферменту Q і токоферолу;
 • участь в синтезі кортикостероїдів;
 • допомога в трансформації холестеролу в жовчні к-ти;
 • інтенсифікація утворення інтерферону (величезне значення для імуномодулювання);
 • призупинення глікозилювання гемоглобіну і ставання глюкози сорбітом;
 • участь у виведенні токсинів з гепатоцитів + нейтралізація супероксиду в пероксид водню;
 • сприяння засвоєнню заліза, шляхом перетворення 3-хвалентного феруму в 2-хвалентний;
 • нейропротекторна дія (запобігання передчасному старінню, боротьба з віковим зменшенням правильності психічного функціонування і протистояння сенильній деменції альцгеймерівського типу).

Крім того, аскорбінова кислота (ціна – один із чинників, що пояснюють доступність цього продукту) запобігає цинзі, зміцнює імунну систему і підвищує тонус м’язів, протистоїть кровотечі ясен, випаданню зубів, не дає організму втомлюватися і бути млявим. Вона дбає, щоб шкіра не була сухою та блідою, протистоїть тьмяності і випаданню волосся, ламкості нігтів та іншим негативним симптомам.

Купити аскорбінову кислоту в інтернет-магазині

Якщо ви хочете замовити цю кислоту великим або дрібним оптом, кращого варіанту, ніж покупка через інтернет, не придумати. Аскорбінова кислота гуртПо-перше, так можна істотно заощадити в фінансовому плані. Запобігання зайвим витратам, характерним оффлайновим продажам, позитивно позначається на кінцевій вартості продукції. По-друге, вам не потрібно нікуди їхати, щоб знайти товар, який максимально відповідає високим якісним параметрам. Сьогодні придбати кислоту цілком реально без зайвих витрат сил і часу. По-третє, вам особливо не доведеться обтяжуватися питаннями доставки – добра компанія завжди організовує поставки партій необхідного обсягу в найкращому вигляді.

Ціни в Україні

Сучасні ціни на вітамін С не є каменем спотикання в його придбанні в будь-яких кількостях. Сьогодні легко купити як мішок 25 кг, так і 500-1000 кг на вигідних умовах.
Звичайно, ринок багатий різними пропозиціями. І тут все залежить від компанії, до якої ви вирішите звернутися. Якщо в якості постачальника аскорбінової кислоти і/або інших хімічних речовин ви виберете ПП «Система Оптимум», можете бути впевнені – не прогадаєте! У нас ціна будь-якого обсягу продукції – приваблива для замовників. Більш того, при великих замовленнях можливі знижки в індивідуальному порядку.
Щоб дізнатися точну вартість і можливість отримання знижки, зверніться до наших менеджерів за контактними номерами телефонів. Ми запропонуємо такі умови співпраці, від яких важко відмовитися!

Оптовий продаж аскорбінової кислоти

Покупки в ПП «Система Оптимум» оптових партій кислот – це гарантія своєчасних поставок, у зв’язку з достатньою наявністю товару на складі та власного автопарку компанії. Крім того, придбати вітамін С з доставкою по Україні ви можете, скориставшись послугами відповідних перевізників або ж шляхом самовивозу.
У тому випадку, якщо доставка здійснюється нашим автотранспортом, ми гарантуємо дотримання всіх норм і вимог до транспортувальних заходів.
Зверніть увагу! Купуючи великі партії хімічних речовин, особливо якщо мова йде про першу закупівлю в тій чи іншій компанії, клієнти побоюються, чи не підведуть якісні параметри. Так ось, з нами подібні побоювання можете сміливо залишати осторонь. Весь товар, як і розглянута кислота, супроводжується сертифікатом, що підтверджує його бездоганну якість. Вся реальна інформація про продукт міститься і в сертифікаті якості, і в лабораторному висновку, які ми з радістю надамо вам на першу ж вимогу.

Замовити з доставкою

Хочете купити аскорбінову кислоту з оперативною доставкою в своє місто? Звертайтеся до ПП «Система Оптимум»! Якісно, швидко, недорого і надійно – ми працюємо за такими принципами, щоб кожен замовник залишився максимально задоволений вибором нашої компанії.

Вага

мішок 25 кг, фасування 500 кг

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Аскорбіновая кислота

Залишіть відгук до товару “Аскорбінова кислота (вітамін С)”