Пошук
Аполло 50 %

-

АПОЛО 50%
аполо 50%

Аполло 50 %

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Аполо – це акарицид контактної дії з овіцидними пролонгованими властивостями (від 30 днів), ефективний щодо червоних плодових і звичайних павутинних кліщів. На думку багатьох користувачів, Аполо – найкращий засіб у своєму сегменті.

Активний компонент – клофентезин (кількість – 500 г/л).

Форма випуску – концентрована суспензія яскравого рожевого забарвлення з ледь вираженим запахом.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Аполо 50 %. У нас можна купити Аполо 50 % оптом за доступною ціною. Аполо 50 % має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна препарату Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна Аполо 50 % також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі Аполо 50 % оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Механізм дії. Дія цього контактного препарату з хім. класу тетразинів поширюється на яйця і личинки кліщів. Виявляється в інгібуванні процесів метаморфозу. Дорослі особини не винищуються, однак відбувається їх стерилізація, результатом чого є стрімке зниження популяції. Самі ж дорослі кліщі гинуть природним шляхом.

Особливості та переваги Аполо:

– гормональна природа;

– боротьба з кліщами на фазі яйце-личинка-німфа;

– тривалість захисної функції;

– висока біоефективність в плані впливу на яйця і кліщів у перших рухомих стадіях;

– нефітотоксичність;

– безпека для інших живих організмів (кліщів-хижаків, бджіл, хижих ос, нешкідливих комах, наприклад, для золотоочки, семикрапкового сонечка та енкарзії);

– можливість компонування з іншими інсектицидами та фунгіцидами, для яких властива нейтральна реакція водного розчину.

Рекомендації щодо застосування

Використовуйте препарат для обробки яблунь, виноградників та інших ягідно-плодових культур з метою захисту від кліщів. Цілком ймовірно, що для досягнення бажаного ефекту буде достатньо 1-2 обробок.

Розчиніть рекомендовану в інструкції дозу речовини в незначному обсязі води, після чого додайте воду в потрібній кількості.

Оскільки акарицид діє контактно, в будь-якому випадку, про яку б з рослин не йшлося, необхідно проводити ретельну обробку.

Робочий розчин, норма його витрати, для різних культур виглядає по-різному: 200-400 л/га – для ягідних, 500-1000 л/га – для плодових, 500-2000 л/га – для хмелю.

Щоб приготувати робочий розчин для кімнатних квітів, слід розводити препарат у кількості 0,4 мл на 1 л води (2 мл/5 л).

Аполо і безпека. Цей засіб належить до слаботоксичних (4-й клас небезпеки). Особливої небезпеки для людини і корисних комах не становить. Однак при роботі з ним необхідно дотримуватися деяких правил: уникайте контакту речовини зі шкірою та очима, не паліть, не вживайте їжу та напої. Після закінчення маніпуляцій добре вимийте обприскувач.

Перша допомога при ураженні препаратом:

– контакт з очима вимагає негайного промивання чистою проточною водою при відкритих повіках;

– контакт зі шкірою – акуратного зняття забруднення ватою або тканиною плюс ретельне промивання легким розчином харчової соди;

– у випадку вдихання потрібно вийти на свіже повітря;

– при ковтанні слід промити рот і шлунок водою з активованим вугіллям.

Якщо залишаться негативні прояви, зверніться до лікаря.

Зберігати Аполо необхідно в сухому приміщенні при t -15-30 °C, далеко від дітей і тварин, а також від джерел вогню. Уникайте сусідства з ліками, їжею і кормами.

Якщо Вам потрібно купити оптом Аполо, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на Аполо, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

 

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

АПОЛО 50%

Залишіть відгук до товару “Аполло 50 %”