Пошук
Аплауд 25 %

-

АПЛАУД 25%
40_allet-5f518b4c

Аплауд 25 %

Ціну уточнюйте у менеджера за телефонами:
(032) 244-37-00 (-90, -99),
(067) 675-25-81,
(050) 138-50-61,
(063) 280-40-98.

Аплауд – це хім. препарат для захисту рослин від шкідливих комах, інсектицид, засіб контактно-кишкової дії, що інгібує синтез поліацетилглюкозаміну (хітину), спрямований проти певних видів шкідників (головним чином, з ряду Hemiptera). Активний компонент – бупрофезин (концентрація – 250 г/кг). Випускається препарат у формі змочувального порошку.

Категорія: .

На складах ПП Система Оптимум завжди є в наявності Аплауд 25 %. У нас можна купити Аплауд 25 % оптом за доступною ціною. Аплауд 25 % має сертифікат якості. Якість, умови придбання і ціна на Аплауд 25 % Вас приємно здивують. Наявність власних складів та автопарку забезпечує оперативність у виконанні замовлень, доставку по всій території України. Ціна Аплауд 25 % також залежить від об’ємів закупівлі. При купівлі оптом наші менеджери нададуть Вам персональні знижки.

Спектр застосування. Цей засіб дає відчутний ефект при боротьбі зі шкідниками огірків і томатів у закритому ґрунті й зі щитовидкою на яблуні. Овочі, рис, бавовна, квасоля, цитрусові – для обробки цих та інших культур він активно застосовується у всьому світі.

Впливає на таких шкідників: бавовняна і теплична білокрилки, цикадки, зокрема, і цитрусові, щитівка каліфорнійська, борошнисті червці, деякі кліщі.

Максимальна ефективність проти дорослої форми білокрилки проявляється в сукупності зі синтетичними піретроїдами.

Механізм дії. Ефективність Аплауд проявляє порушенням (придушенням) синтезу хітину шкідників. Регулює зростання комах з метою винищення цикад, алейродидів, щитівок та деяких кліщів. Знищує личинки в період линьки, мінімізуючи, таким чином, величину популяції нового покоління. Яйця, що відкладаються дорослими комахами, стають нежиттєздатними. Тривалість імагіального життя і яйцекладки знижується більш ніж удвічі. Крім того, позитивно на чисельність шкідника впливає контакт самки з обробленими ділянками. Також цьому препарату властива овіцидна дія.

Переваги Аплауду:

– тривале функціонування (25 діб і більше);

– відсутність негативного впливу на дрібних комах Encarsia formosa – природних ворогів тепличної білокрилки, що дозволяє застосовувати препарат у змішаній системі захисту від паразитів;

– відсутність перехресної стійкості з фосфорорганічними сполуками або синтетичними піретроїдами;

– наявність додаткового ефекту в умовах тепличного випаровування;

– нефітотоксичність за умови дотримання норм застосування;

– безпека для риб, бджіл і теплокровних.

Особливості використання

Для приготування препарату потрібно певну його кількість розвести в незначному обсязі води, довівши до необхідної міри. Робочий розчин виглядає як 10 г Аплауду на 10 л води або ж 1 г на 1 л (якщо знадобилася незначна кількість засобу).

Спосіб обробки – повнолітражне обприскування із застосуванням тракторного вентиляторного обприскувача.

Обприскувати рослини слід у суху погоду при відсутності вітру у вечірній/ранковий час.

Щоб контролювати появу шкідників, достатньо виконувати дві обробки в сезон.

Дія стає помітною не відразу після обробки: ураження і загибель шкідливих комах можна спостерігати протягом тижня.

Якщо Вам потрібно купити оптом Аплауд, зверніться до компанії Система Оптимум. Питання щодо ціни на Аплауд, а також умов оплати та доставки по Україні Ви можете оперативно вирішити з фахівцями компанії телефоном або через e-mail.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

АПЛАУД 25%

Залишіть відгук до товару “Аплауд 25 %”